Reklama

Były poseł z naszego okręgu chce startować w wyborach na prezydenta Polski

Opublikowano:
Autor:

Były poseł z naszego okręgu chce startować w wyborach na prezydenta Polski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O tym, że przymierza się do startu w majowych wyborach, były poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak powiadomił w telewizji wPolsce. - Powstała inicjatywa zbierania podpisów i chciał nie chciał, trzeba startować.

O tym, że przymierza się do startu w majowych wyborach, były poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak powiadomił w programie "Gorące pytania" w telewizji wPolsce. - Powstała inicjatywa zbierania podpisów i chciał nie chciał, trzeba startować.

Wybory na prezydenta Polski odbędą się 10 maja. Marek Jakubiak zapowiedział, że zgłosi swoją kandydaturę w środę.

- Bardzo odpowiedzialna decyzja, bardzo to przeżywam, ale do polityki nie wchodzi się po to, żeby mieć dąsy, czy obawy, tylko działać na rzecz Rzeczpospolitej. I tak też zamierzam czynić.

Czy liczy na wygraną? Dziennikarzowi odpowiedział: - Na co można liczyć startując w wyborach? Na wygraną oczywiście. Ostatni będą pierwszymi. Sprawa jest aktualna od półtora tygodnia. Setki telefonów, buduje się bardzo duża organizacja, co mi tlenu dodaje i łatwiej się oddycha myśląc, że startuję, bądź co bądź, na pierwszą osobę w państwie. To jest naprawdę gigantyczny zaszczyt, wzięcie udziału w wyborach, i odpowiedzialność, która nas czeka.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=arbXufZyOns[/YT]

Jakubiak do parlamentu wszedł jako poseł Kukiz'15 z okręgu płocko-ciechanowskiego, później - w listopadzie 2018 r. - rozstał się z ugrupowaniem i stanął na czele powołanej Federacji dla Rzeczpospolitej. Start w kolejnych wyborach, tym razem z krakowskiej listy Bezpartyjnych Samorządowców, nie zagwarantował mu mandatu. Nie powiodło mu się również w 2018 r. podczas wyborów na prezydenta stolicy (zajął 4 miejsce). Marek Jakubiak jest właścicielem holdingu Browary Regionalne Jakubiak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE