Reklama

Była dziennikarka Polsatu i TVP dyrektorem wykonawczym w ORLENIE

Opublikowano:
Autor:

Była dziennikarka Polsatu i TVP dyrektorem wykonawczym w ORLENIE - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po objęciu przez Adama Buraka funkcji w zarządzie PKN ORLEN, na stanowisku dyrektorka wykonawczego ds. marketingu pozostawał wakat. Luka szybko została wypełniona, a stanowisko objęła Zuzanna Falzmann, wieloletnia korespondentka Polsatu i TVP ze Stanów Zjednoczonych.

Po objęciu przez Adama Buraka funkcji w zarządzie PKN ORLEN, na stanowisku dyrektorka wykonawczego ds. marketingu pozostawał wakat. Luka szybko została wypełniona, a stanowisko objęła Zuzanna Falzmann, wieloletnia korespondentka Polsatu i TVP ze Stanów Zjednoczonych. 

Zuzanna Falzmann od 2008 roku relacjonowała najważniejsze wydarzenia zza Oceanu dla Polsatu, kierując tam waszyngtońskim biurem stacji. W 2016 roku objęła to samo stanowisko, ale już w TVP. Pod koniec roku wróciła jednak do kraju i była jedną z prowadzących Panoramę w TVP 2. 

4 lutego poinformowała jednak za pośrednictwem Twittera, że po 22 latach odchodzi z branży medialnej. 

Zaledwie dwa dni później poinformowała, że jej nowym miejscem pracy będzie PKN ORLEN. Falzmann objęła stanowisko Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej. 

Notka biograficzna

Absolwentka Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. Studiowała także etykę i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Harvarda, bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie oraz zarządzanie konfliktem na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa w Waszyngtonie. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych dla liderów zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie jako dziennikarka, producent i wydawca. W latach 2016-2019 kierowała waszyngtońskim biurem Telewizji Polskiej, wcześniej, od 2008 roku, pełniła tę samą funkcję w telewizji Polsat. Była również stałą korespondentką z USA, przygotowując materiały reporterskie dla głównych programów informacyjnych TVP, Polsat i Polsat News. Relacjonowała między innymi kampanie i wybory prezydenckie w USA, szczyty NATO, a także sesje ONZ. Była też specjalną wysłanniczką na Igrzyska Olimpijskie w Vancouver i Pjongczangu. Robiła także relacje specjalne z Kanady i Meksyku. Od 2019 roku prowadziła program informacyjny Telewizji Polskiej Panorama.

Wcześniej, związana między innymi z TV4 oraz TVN. W TV4 produkowała i prowadziła nagrywany w Londynie program „VIP London Calling". Była też prowadzącą studio towarzyszące transmisjom wyścigów Formuły 1.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE