Reklama

Był poszukiwany listem gończym. W tym czasie żył luksusowo

Opublikowano:
Autor:

Był poszukiwany listem gończym. W tym czasie żył luksusowo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkanie w jednym z najdroższych apartamentowców, najlepsze samochody - lamborghini czy maserati, prywatna ochrona. Tak wyglądało życie mężczyzny, który był poszukiwany listem gończym za oszustwa podatkowe.

Mieszkanie w jednym z najdroższych apartamentowców, najlepsze samochody - lamborghini czy maserati, prywatna ochrona. Tak wyglądało życie mężczyzny, który był poszukiwany listem gończym za oszustwa podatkowe.

Policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP z siedzibą w Radomiu zatrzymali w Gdańsku 38-latka, który oszukał skarb państwa na kilka milionów złotych. - Mężczyzna m.in. wystawiał fałszywe faktury na zakup wyrobów stalowych. Był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Płocku. W ostatnim czasie to już kolejna osoba zatrzymana przez „poszukiwaczy”, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości - informują policjanci.

Poszukiwany mężczyzna zmienił wygląd i żył w Gdańsku na wysokiej stopie. W tym czasie sprawą zajęli się policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu (należącej do struktury Wydziału Kryminalnego). - Rozpoczęli obserwację miejsca, w którym miał się pojawić. Gdy mężczyzna wychodził z samochodu do domu, został powalony na ziemię i obezwładniony. Nie pomógł mu także ochroniarz, który, gdy zobaczył policyjne odznaki, od razu zostawił swojego pracodawcę. Funkcjonariusze doprowadzili 38-latka do najbliższej jednostki policji, a po sporządzeniu dokumentacji trafił on do gdańskiego aresztu. Jak mówił policjantom, zatrzymali go tuż przed popełnieniem kolejnego oszustwa - relacjonują funkcjonariusze.

Fot. KWP w Radomiu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE