Reklama

Bulkowo ma swoje centrum kulturalne. Pracownia już otwarta

Opublikowano:
Autor:

Bulkowo ma swoje centrum kulturalne. Pracownia już otwarta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Bulkowo walczyła w konkursie, w którym nagrodą była pracownia multimedialna. Udało się, a 31 stycznia nowoczesna biblioteka została otwarta.

Gmina Bulkowo walczyła w konkursie, w którym nagrodą była pracownia multimedialna. Udało się, a 31 stycznia nowoczesna biblioteka została otwarta. 

W lipcu za pośrednictwem Portalu prosiliśmy o wsparcie w konkursie na pracownię multimedialną. Czytelnicy stanęli na wysokości zadania, bo Bulkowo zostało zakwalifikowane do realizacji inwestycji. I wreszcie, ostatniego dnia stycznia, pracownia Orange została otwarta.

[ZT]16991[/ZT]

Uroczystość rozpoczęła się o 12:00 i wzięli w niej udział mieszkańcy w wieku od 2 do 80 lat. Symboliczną wstęgę przecięli przedstawiciele wszystkich grup wiekowych. Obok wójta stanęli więc reprezentanci seniorów, nastolatków i dzieci. 

O program artystyczny zadbali uczniowie klasy I. Wszyscy mogli zwiedzić pracownię, został także wyświetlony film, który obrazował drogę do powstania pracowni. Celebracja nie mogła się oczywiście odbyć bez tortu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE