Reklama

Budżet: udostępnimy Wam portal

Opublikowano:
Autor:

Budżet: udostępnimy Wam portal - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Możecie przysyłać do nas krótkie opisy swoich projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. Będziemy je publikować za darmo na łamach naszego portalu.

Możecie przysyłać do nas krótkie opisy swoich projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. Będziemy je publikować na łamach naszego portalu.

Nie wszystkich stać na wykupienie bilbordów czy druk plakatów i wiele naprawdę fajnych pomysłów do budżetu obywatelskiego po prostu się marnuje, przechodząc niezauważona. Dlatego postanowiliśmy pójść Wam na rękę, drodzy pomysłodawcy projektów zgłoszonych w ramach trzeciej edycji budżetu obywatelskiego, i w miarę możliwości udostępnić Wam trochę miejsca na naszym portalu za darmo.

Jak to ma wyglądać w praktyce? Przysyłacie krótkie opisy swoich pomysłów, zdjęcia miejsc, w których miałyby powstać, powody, dla których warto zagłosować na Wasz projekt. Aby uniknąć znacznych dysproporcji, polegających na tym, że jeden  prosto z mostu napisze o co mu się rozchodzi, a inny wysmaży ogromny elaborat, ustalamy limit znaków do 2 tysięcy (ze spacjami). 

Rzecz jasna, zastrzegamy sobie prawo do redagowania nadesłanych tekstów. Głosowanie nad projektami zacznie się 13 września, a skończy 3 października. My czekamy na Wasze maile do 30 września pod adresem: biuro@portalplock.pl. Obowiązuje zasada - kto pierwszy, ten lepszy - publikujemy teksty w kolejności ich nadesłania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE