Reklama

Budują nową halę i biurowiec. Będą potrzebowali pracowników

Opublikowano:
Autor:

Budują nową halę i biurowiec. Będą potrzebowali pracowników - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na działce o powierzchni 0,7 ha na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego Centrostal Wrocław buduje regionalny ośrodek dystrybucji stali oraz produkcji prefabrykatów zbrojeniowych.

Na działce o powierzchni 0,7 ha na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego Centrostal Wrocław buduje regionalny ośrodek dystrybucji stali oraz produkcji prefabrykatów zbrojeniowych.

Na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego powstaje już nowa hala i biurowiec o powierzchni całkowitej 1200 metrów kwadratowych. Pisaliśmy o tej inwestycji, kiedy były to jeszcze plany przedstawione przez prezesa PPPT, Zbigniewa Bednarskiego w listopadzie 2016 roku:

[ZT]13885[/ZT]

Wiadomo, że inwestycja powinna zakończyć się najpóźniej w drugim kwartale 2018 roku. Przy okazji przewiduje się zatrudnienie minimum 12 osób.

Centrostal Wrocław zajmuje się dystrybucją pełnego asortymentu wyrobów hutniczych i materiałów konstrukcyjno-budowlanych, jest także wykonawcą szeregu usług dotyczących wyrobów hutniczych, w tym produkcji prefabrykatów zbrojeniowych. Klientami przedsiębiorstwa są krajowe i zagraniczne firmy z szeroko rozumianej branży budowlanej oraz przedsiębiorstwa produkcyjne wszystkich branż przemysłu.

Fot. Wizualizacja - PPPT

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE