Reklama

Budowa obwodnicy: będą zmiany na rondzie

Opublikowano:
Autor:

Budowa obwodnicy: będą zmiany na rondzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z trwającą budową tzw. małej obwodnicy szykują się zmiany w rejonie ronda Wojska Polskiego. Jeden pas w kierunku centrum zostanie wyłączony z ruchu.

W związku z trwającą budową tzw. małej obwodnicy szykują się zmiany w rejonie ronda Wojska Polskiego. Jeden pas w kierunku centrum zostanie wyłączony z ruchu.

Od kilku tygodni trwa budowa łącznika miedzy rondem Wojska Polskiego a rondem w Boryszewie, ale dotąd kierowcy nie odczuli żadnych niedogodności. Zmieni się to w najbliższych dniach. Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, od wtorku z ruchu ma zostać wyłączony  zewnętrzny pas północnej jezdni Wyszogrodzkiej, czyli w kierunku centrum, na odcinku ok. 250 m.  - W rejonie budowy obwodnicy oraz ronda Wojska Polskiego mogą na jezdni pojawiać się pracownicy budowy oraz maszyny budowlane i pojazdy, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu - przypominają drogowcy.

Wyłączony zostanie również ok. 340-metrowy odcinek drogi dla pieszych i rowerów (od zatoki autobusowej przy stacji Orlenu do ul. Bliskiej), zdemontowane zostaną również ekrany akustyczne. Piesi będą mogli przejść tylko chodnikiem po drugiej stronie, przy Centrum Graniczna.

Można się spodziewać, że pas będzie wyłączony aż do końca prac w tym rejonie, za to nie przewiduje się dodatkowych utrudnień. Gdyby jednak coś się zmieniło, służby prasowe obiecują zawczasu poinformować o tym kierowców.

Fot. MZD


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE