Reklama

Bronkobus w Płocku. Ale bez prezydenta

Opublikowano:
Autor:

Bronkobus w Płocku. Ale bez prezydenta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bronkobus, czyli kampanijny autobus prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w piątek rozpoczął swą trasę po Płocku i powiecie płockim. Nie było w nim jednak kandydata na prezydenta.

Bronkobus, czyli kampanijny autobus prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w piątek rozpoczął swą trasę po Płocku i powiecie płockim. Nie było w nim jednak kandydata na prezydenta.

Jeden z 16 jeżdżących po kraju „Bronkobusów”, czyli autobusów z wizerunkiem urzędującego prezydenta, który w nadchodzących wyborach będzie starał się o reelekcję,  w piątek i sobotę krążył po miejscowościach północnego Mazowsza, m.in. Płocka i powiatu płockiego.

Jednak - jako że prezydent gościł w Płocku nie dalej jak miesiąc temu - w autobusie  nie było  głównego zainteresowanego. Zastąpili go jednak lokalni działacze Platformy Obywatelskiej na czele z prezydentem miasta Andrzejem Nowakowskim, szefem lokalnych struktur partii, a także posłanką Elżbietą Gapińską czy Jarosławem Kozaneckim, pełnomocnikiem sztabu wyborczego w Płocku.  Mimo niepogody promowali kandydaturę Bronisława Komorowskiego i zbierali podpisy poparcia.

Poza Płockiem trasa  wiodła przez trzy powiaty - płocki, sierpecki i gostyniński.  W piątek i sobotę od rana do późnego popołudnia Bronkobus przejeżdżał m.in. przez Radzanowo, Staroźreby, Drobin, Bielsk, Sierpc, Mochowo, Brudzeń, Łąck, Gostynin, Gąbin, Iłów, Wyszogród, Bodzanów czy Słupno.

Czytaj też:

 

fot. archiwum Jarosława Kozaneckiego

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE