Reklama

Bronisław Komorowski w Płocku. Najpierw odwiedził Ratusz

Opublikowano:
Autor:

Bronisław Komorowski w Płocku. Najpierw odwiedził Ratusz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Były prezydent Polski przyjechał do Płocka na zaproszenie płockiego oddziału Komitetu Obrony Demokracji. Po południu weźmie udział w spotkaniu, ale wcześniej odbył się krótki briefing prasowy z prezydentem Andrzejem Nowakowskim.

Były prezydent Polski przyjechał do Płocka na zaproszenie płockiego oddziału Komitetu Obrony Demokracji. Po południu weźmie udział w spotkaniu, ale wcześniej odbył się krótki briefing prasowy z prezydentem Andrzejem Nowakowskim. 

- Chciałbym podziękować prezydentowi za przyjęcie zaproszenia - mówił Krzysztof Borkowski, przewodniczący płockich struktur KOD. - Myślę, że mieszkańcy Płocka czekali na takie spotkanie i będzie ono bardzo owocne dla mieszkańców. 

Prezydent w Ratuszu nie poruszał zbyt wielu tematów. Chwalił pomysł wspólnych list wyborczych opozycji, bo jak mówił, w przeszłości takie koalicje często wygrywały w Polsce.

- Tak to jest np. w województwie Opolskim. Warto też przypomnieć, że obecny prezydent Poznania wygrał wybory przy współpracy z ruchami miejskimi - mówił były prezydent. - Bardzo chciałbym wspierać sensowne projekty i sensownych kandydatów w wyborach samorządowych. 

Konkretna zapowiedź utworzenia wspólnych list jednak nie padła. Spotkanie z dziennikarzami trwało kwadrans. 

Były prezydent dużo więcej z pewnością powie podczas spotkania. Spotkanie z Bronisławem Komorowskim odbędzie się w poniedziałek 16 października o godzinie 17:00 w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica (budynek C). Na spotkanie obowiązywały zapisy. 

[ZT]16868[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE