Reklama

BOP: nie było żadnych wybuchów

Opublikowano:
Autor:

BOP: nie było żadnych wybuchów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na instalacji były dwa wybuchy - zaalarmował nas czytelnik. Biuro prasowe Basell Orlen Polyolefins zaprzecza i tłumaczy, skąd wziął się hałas.

Wczoraj  na instalacji były dwa wybuchy - zaalarmował nas czytelnik. Biuro prasowe Basell Orlen Polyolefins zaprzecza i tłumaczy, skąd wziął się hałas.

Jak wyjaśnia Agnieszka Rejnowicz z Basell Orlen Polyolefins, wczoraj faktycznie do instalacji Polietylenu II przyjechali strażacy, ale bynajmniej żadnych wybuchów nie było. - Chcielibyśmy poinformować, że 22 września 2013, po godz.18:00 podczas zatrzymywania do planowanego remontu instalacji Polietylenu II (PE II) należącej do Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. został otwarty zawór bezpieczeństwa, który spowodował podwyższoną emisję hałasu - informuje biuro prasowe BOP. - Od wczoraj instalacja PE II jest w planowanym postoju, a dzisiaj rozpoczął się jej remont.

BOP zapewnia, że na instalacji nie było żadnych wybuchów, nikt nie ucierpiał, nie odnotowano też żadnych strat. Skąd zatem konieczność wezwania strażaków? - Udział straży pożarnej przybyłej na miejsce zdarzenia ograniczył się do schłodzenia rury wylotowej zaworu bezpieczeństwa - informuje Agnieszka Rejnowicz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE