Reklama

Bony na zasiedlenie - trwa nabór wniosków

Opublikowano:
Autor:

Bony na zasiedlenie - trwa nabór wniosków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Urząd Pracy w Płocku realizuje bony na zasiedlenie. Jakie są warunki?

Miejski Urząd Pracy w Płocku realizuje bony na zasiedlenie. Jakie są warunki?

Jak informuje  Miejski  Urząd Pracy w Płocku, ruszył nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób do 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Mieście Płocku (III)” MUP w Płocku w 2018 roku - współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

W puli jest przewidzianych 30 bonów na zasiedlenie. Bon na zasiedlenie, stanowi gwarancję przyznania środków finansowych na pokrycie kosztów zamieszkania w związku z podjęciem zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej poza miejscem dotychczasowego zamieszkania, a nabór wniosków będzie prowadzony do wyczerpania limitu środków.

Uczestnikami projektu mogą być osoby młode w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowane w Miejskim Urzędzie Pracy w Płocku jako bezrobotne z ustalonym II profilem pomocy lub w uzasadnionych przypadkach - I profilem pomocy (art. 33 ust. 2c ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy), które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. „Młodzież NEET”, zgodnie z definicją osoby z kategorii NEET przyjętą w PO WER 2014-2020), w tym osoby z niepełnosprawnościami i osoby długotrwale bezrobotne (zgodnie z definicją przyjętą przez Komisję Europejską).

Formularze wniosków są dostępne  w Miejskim Urzędzie Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 w pok. 209 w godzinach przyjęć interesantów, tj. od 8:00 do 15:0, jak również na stronie internetowej MUP.

Więcej szczegółów na stronie MUP w Płocku oraz pod numerem Działu Instrumentów Rynku Pracy Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 -pok. 209 /II piętro/,tel. (24) 367-18-38 w godzinach 8.00-15.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE