Reklama

Bonusy dla nowych graczy - od 400 do 1000 zł

Opublikowano:
Autor:

Bonusy dla nowych graczy - od 400 do 1000 zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To między innymi niezwykle kuszące propozycje bonusowe na start stoją za coraz większą liczbą uczestników zakładów wzajemnych. O co więc dokładnie w nich chodzi oraz jakie są ich rodzaje i przykłady?

To między innymi niezwykle kuszące propozycje bonusowe na start stoją za coraz większą liczbą uczestników zakładów wzajemnych. O co więc dokładnie w nich chodzi oraz jakie są ich rodzaje i przykłady?

Firmy bukmacherskie do potencjalnych grających docierają zarówno za pomocą całej gamy zakładów wzajemnych, jak i dzięki rozbudowanym akcjom promocyjnym na start. To właśnie te drugie często wpływają na ostateczną oceną całej oferty danego operatora zakładów sportowych. Na co więc dokładnie można liczyć, stawiając pierwsze kroki w świecie bukmacherki i co tak naprawdę zapewniają bonusy na start? Odpowiedzi na te pytania postaramy udzielić się poniżej.

Bonusy bukmacherskie na start: dla każdego coś innego

Operatorzy zakładów wzajemnych nowym graczom proponują trzy rodzaje bonusów powitalnych. Pierwszym i zarazem najpopularniejszym jest bonus od depozytu, którego wysokość warunkuje nasza pierwsza wplata. W tym przypadku bukmacher powiększa ją o określony procent (nawet do 100%). Oznacza to, że wpłacając do bukmachera np. 250 zł, za darmo możemy otrzymać nawet drugie tyle. Drugi bonus tego typu to zakład bez ryzyka (tzw. cashback), gdzie gracz zagwarantowany ma zwrot nawet 100% stawki w chwili, gdy pierwszy zakład okaże się przegrany. Trzecim i tym samym ostatnim typem promocji na start jest darmowy zakład (tzw. freebet), który umożliwia typerowi zawarcie zakładu bez własnego wkładu pieniężnego. Dochodzi do tego na skutek przekazania przez danego bukmachera określonej kwoty na postawienie jednego kuponu.

Bonusy powitalne to przede wszystkim prosty sposób na zyskanie dodatkowych środków na grę. Dzięki wspomnianym pieniądzom, każdy grający znacząco zwiększa szanse na wygraną, co w tym wypadku jest kluczowym czynnikiem. Bonusy na start stanowić mogą również swego rodzaju lekcję na przyszłość – dają one bowiem okazję do m.in. gruntownego poznania dokładnych zasad panujących na rynku bukmacherskim, wyboru odpowiedniego sposobu obstawiania poszczególnych wydarzeń oraz eliminacji błędów, które jednak są nierozłącznym elementem tego rodzaju aktywności.

Jakie są bonusy dla nowych graczy u legalnych bukmacherów?

Nowi gracze u każdego legalnego operatora bukmacherskiego znajdą atrakcyjne promocje powitalne. Bardzo ciekawie pod względem bonusu na start prezentuje się np. propozycja organizatora zakładów wzajemnych z siedzibą w Cieszynie, która obejmuje aż dwa rodzaje bonusu powitalnego. W jego ramach nowy gracz otrzymać może aż do 400 złotych od pierwszego depozytu oraz bonus na zakład bez ryzyka do 100 złotych. Z kolei oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski kusi nowych grających przede wszystkim podwojeniem pierwszej wpłaty, i to nawet do 500 złotych. Co istotne, w tym przypadku wspomniana kwota trafia na konto typera od razu po dokonaniu depozytu.

Na pokaźną sumę dodatkowych środków liczyć mogą także typerzy firmy bukmacherskiej, która status legalnego operatora zakładów sportowych posiada od lutego 2012 roku. Oficjalny sponsor Zagłębia Lubin potencjalnych grających przyciąga bonusem na start do 760 złotych oraz zakładem bez ryzyka w wysokości 10 złotych. O nowych graczach nie zapomniał także bukmacher, który funkcjonuje od połowy 2016 roku. W przypadku tego operatora zakładów wzajemnych zyskać można aż 1 000 zł od pierwszej wpłaty, co stanowi jedną z najwyższych ofert na polskim rynku. Główny sponsor Wisły Kraków proponuje typerom tę kwotę w ramach bonusu z innowacyjnym mnożnikiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE