Reklama

Bomby? Ewakuują siedem instytucji [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Bomby? Ewakuują siedem instytucji [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkaset osób ewakuowano w związku z informacją o podłożeniu bomby w siedmiu urzędach, sądach i instytucjach w centrum Płocka.

Kilkaset osób ewakuowano w związku z informacją o podłożeniu bomby w siedmiu urzędach, sądach i instytucjach w centrum Płocka.

Jak dowiedzieliśmy się od Jarosława Ostrowskiego z płockiej komendy policji, w środę przed południem Urząd Skarbowy przy 1 Maja, Urząd Celny przy Królewieckiej i Regionalna Izba Obrachunkowa dostały maile z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Niedługo później policjanci otrzymali również informację o alarmie bombowym w sądach na Narutowicza i Kilińskiego, a także w siedzibie prokuratury przy pl. Obrońców Warszawy.

- Na miejsce natychmiast skierowano służby i ewakuowano pracowników oraz inne osoby przebywające w budynkach - mówi Jarosław Ostrowski. - Policjanci przeszukali już pomieszczenia Urzędu Celnego, nie znaleźli materiałów wybuchowych.

Trwa sprawdzanie, czy i w pozostałych budynkach informacja o bombie była fałszywym alarmem. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu. 

Ewakuacja siedziby skarbówki przy 1 Maja i sądu rejonowego - fot. Portal Płock, działania policji i straży pożarnej przy Królewieckiej - fot. Repo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE