Reklama

Bomba w płockiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości? Służby na miejscu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Bomba w płockiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości? Służby na miejscu [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rzeczniczka płockich municypalnych, Jolanta Głowacka przekazała nam informację o możliwości podłożenia bomby w budynku na starówce.

Rzeczniczka płockich municypalnych, Jolanta Głowacka przekazała nam informację o możliwości podłożenia bomby w budynku na starówce.

Siedziba PiS, a także Agencji Rewitalizacji Starówki mieści się w kamienicy przy Starym Rynku 5. Tam ma się znajdować bomba - taką informację otrzymały płockie służby, z kolei informację do mediów przekazano we wtorek tuż przed godz. 12.00.

- Służby są na miejscu - mówi Jolanta Głowacka, rzeczniczka płockiej straży miejskiej. - Są trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej, dwa radiowozy policji i straż miejska. Mundurowi kierują ruchem.

 

- Ok godz. 11:40 do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęła informacja z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o możliwości podłożenia materiału wybuchowego w budynku w Płocku przy ul. Stary Rynek 5 - informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Zamknięta dla ruchu pojazdów jest ul. Bielska od skrzyżowania z ul. Kwiatka oraz ul. Zduńską. Na miejsce zostali już skierowani policyjni pirotechnicy oraz policjant z psem wyszkolonym do poszukiwań materiałów wybuchowych. W tej chwili budynek opuściło 6 osób.

AKTUALIZACJA

Czynności na miejscu już zakończono. - Nie znaleziono materiałów wybuchowych - dowiadujemy się od sierż. sztab. Marty Lewandowskiej.

Fot. Michał Wiśniewski / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE