Reklama

BO: Zróbmy tu skwerek,zamontujmy kamery

Opublikowano:
Autor:

BO: Zróbmy tu skwerek,zamontujmy kamery - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawiamy pomysły płocczan zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Mieszkaniec Wielkiej Płyty proponuje, by na osiedlu zamontować monitoring, doświetlić ulicę i zbudować miniskwer. To projekt nr 18.

Przedstawiamy pomysły płocczan zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Mieszkaniec Wielkiej Płyty proponuje, by na osiedlu zamontować monitoring, doświetlić ulicę i zbudować miniskwer.  To projekt nr 18.

Swój projekt w ramach trzeciej edycji budżetu obywatelskiego złożył tez Daniel Urbański radny z osiedla Łukasiewicza. - Przyjazna atmosfera i bezpieczeństwo na osiedlu to nie tylko podstawa prawidłowych relacji wśród mieszkańców, ale także ich dobrego samopoczucia - przekonuje radny. - Chciałbym zatem zachęcić Państwa do oddania głosu w III edycji Budżetu Obywatelskiego Płocka na projekt nr 18 – Bezpieczne i przyjazne osiedle.

Projekt podzielono na dwie części: pierwsza to „Bezpieczne osiedle Łukasiewicza”.  Działania w tej części polegałyby na zamontowaniu kamer  przy al. Roguckiego na skrzyżowaniu Wolskiego i Płoskiego oraz u zbiegu ul. Płoskiego i ul. Rembielińskiego w okolicy pawilonów sklepowych. A że bezpieczniej jest też tam, gdzie jest jasno, pomysłodawca proponuje, by dodatkowo doświetlić ulicę Płoskiego wzdłuż żłobka od strony ul. Płoskiego 1.

Druga część projektu to „Przyjazne osiedle Łukasiewicza”. Zakłada ona budowę miniskweru na placu pomiędzy blokiem na ul. Królowej Jadwigi 11 a al. Roguckiego. Pomysłodawca chciałby, aby w niezagospodarowanym miejscu osiedla postawić ławki, zamontować oświetlenie, posadzić kilka drzew i krzewów, a także ustawić minifontanny. W takim zielonym zakątku mieszkańcy mogliby wypoczywać.

Koszt projektu autor szacuje na ok. 200 tys. zł

Na zdjęciach: miejsce, w którym mógłby powstać miniskwer, fot. autor projektu

Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy Wam łamy naszego portalu, byście mogli promować swoje projekty zgłoszone w trzeciej edycji budżetu obywatelskiego. Więcej czytaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE