Reklama

BO: Jeżdżą tam setki aut. A ronda brak

Opublikowano:
Autor:

BO: Jeżdżą tam setki aut. A ronda brak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawiamy pomysły płocczan zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy Borowiczek zaproponowali budowę ronda na skrzyżowaniu Korczaka, Pocztowej i Harcerskiej. To projekt nr 25.

Przedstawiamy pomysły płocczan zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy Borowiczek zaproponowali budowę ronda na skrzyżowaniu Korczaka, Pocztowej i Harcerskiej. To projekt nr 25.

To kolejny  z czterech osiedlowych projektów, które złożył sam albo ze znajomymi Piotr Gryszpanowicz. Budowa ronda w Borowiczkach to wspólna inicjatywa trzech panów -  właśnie byłego szefa MZD i zwycięzcy poprzednich edycji Budżetu Obywatelskiego oraz , Kamila Malanowicza i Przemysława Kaczmarczyka.

Proponują oni przebudowanie skrzyżowania ulic Korczaka – Pocztowa – Harcerska. - W miejscu dzisiejszego, bardzo niebezpiecznego rozwiązania, powstanie dzięki naszemu projektowi małe rondo, które zdecydowanie przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu - przekonują pomysłodawcy.  - To miejsce codziennie przekraczają setki płocczan, niestety, dzisiejszy układ ulic powoduje, że niejednokrotnie dochodziło na nim do kolizji drogowych. Teraz chcemy i możemy to zmienić.

Koszt projektu autorzy szacują na ok. 100 tys. zł.

Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy Wam łamy naszego portalu, byście mogli promować swoje projekty zgłoszone w trzeciej edycji budżetu obywatelskiego. Więcej czytaj:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE