Reklama

Blok bez prądu. Wycięli przewody siekierą

Opublikowano:
Autor:

Blok bez prądu. Wycięli przewody siekierą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, którzy za pomocą siekiery na kilka godzin pozbawili prądu mieszkańców budynku przy ul. Sienkiewicza 63. Dzięki czujnym mieszkańcom policja złapała sprawców na gorącym uczynku.

W nocy policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, którzy za pomocą siekiery na kilka godzin pozbawili prądu mieszkańców budynku przy ul. Sienkiewicza 63. Dzięki czujnym mieszkańcom policja złapała sprawców na gorącym uczynku.

W nocy z poniedziałku na wtorek, około trzydzieści minut po północy, do oficera dyżurnego zadzwonił mieszkaniec z ul. Sienkiewicza 63. Jak podaje Krzysztof Piasek, policyjny rzecznik, interwencja miała związek z majstrowaniem dwóch mężczyzn przy skrzynce elektrycznej przy jednym z bloków na ul. Sienkiewicza. Próbowali ją zniszczyć przy pomocy siekiery.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego udali się na miejsce, gdzie faktycznie spotkali dwóch młodych mężczyzn, którzy zdążyli już dopełnić dzieła. Skrzynka była zniszczona, przewody wycięte i mieszkańcy zostali bez prądu.

- Okazało się, że zatrzymani to mieszkańcy Płocka w wieku 26 i 18 lat – informuje rzecznik. - Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie, dzisiaj zostaną przesłuchani i zostanie im przedstawiony zarzut kradzieży z włamaniem, za co w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Krzysztof Piasek chwali współpracę z mieszkańcami. - Dzięki bardzo szybkiej informacji przekazanej przez mieszkańców, policjanci mogli natychmiast udać się we wskazane miejsce i zatrzymać sprawców przestępstwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE