Reklama

Biznesmeni i samorządowcy, jutro spotkanie

Opublikowano:
Autor:

Biznesmeni i samorządowcy, jutro spotkanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Odnawialne źródła energii to temat bardzo na czasie, zwłaszcza że rozpoczyna się nabór wniosków związanych z inwestycjami w tym zakresie. Na spotkanie na ten temat wszystkich przedsiębiorców i przedstawicieli samorządu zaprasza jutro Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

Odnawialne źródła energii to temat bardzo na czasie, zwłaszcza że rozpoczyna się nabór wniosków związanych z inwestycjami w tym zakresie. Na spotkanie na ten temat wszystkich przedsiębiorców i przedstawicieli samorządu zaprasza jutro Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

Zaproszeni na spotkanie poświęcone inwestycjom w odnawialne źródła energii mogą czuć się zarówno przedsiębiorcy, jak i przedstawiciele samorządu terytorialnego zainteresowani inwestowaniem w projekty związane z fotowoltaiką i rozwojem nowej technologii, która pozwala na znaczne oszczędności m.in. w zakresie rachunków za prąd.

Tematem spotkania, które poprowadzą zaproszeni eksperci z niemieckiej firmy Bauer oraz Instytutu Partnerstwa Gospodarczego i kancelarii prawnej M.Mazurek i Partnerzy z Warszawy, będą z jednej strony inwestycje w odnawialne źródła energii tak w aspekcie technologicznym, jak i finansowym, a z drugiej strony - zagadnienia związane z aspektami prawnymi i partnerstwem publiczno-prywatnym w takich inwestycjach.

Temat jest bardzo aktualny, ponieważ rusza nabór wniosków na dotacje z funduszy unijnych oraz krajowych na budowę instalacji OZE, których beneficjentem może być gmina lub grupa gmin oraz ich mieszkańcy. Dzięki dofinansowaniu nawet w wysokości 80 proc. gmina może wybudować instalacje na budynkach użyteczności publicznej, a mieszkańcy i przedsiębiorcy na swoich domach i zakładach pracy.

Spotkanie odbędzie się w czwarrtek, 8 czerwca, w siedzibie Izby w Domu Darmstadt przy ul. Stary Rynek 8 o godz. 10.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE