Reklama

Bieg Tropem Wilczym. Z flagami Polski i Pileckim na koszulkach [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Bieg Tropem Wilczym. Z flagami Polski i Pileckim na koszulkach [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 350 osób potwierdziło organizatorom udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym zanim zawodnicy stawili się w Radotkach. Reprezentowali zarówno mniejsze miejscowości, jak i większe miasta z Mazowsza: Płock, Dobrzyków, Warszawę, Krośniewice, Mochowo, Nowe Gulczewo, Glinojeck, Gostynin, Maszewo Duże, Małą Wieś, Słupno, Bielsk, Żychlin, Konin, Wyszogród, Kłodawą, Sanniki, Sierpc, Kutno czy Staroźreby.

Ponad 350 osób potwierdziło organizatorom udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym zanim zawodnicy stawili się w Radotkach. Reprezentowali zarówno mniejsze miejscowości, jak i większe miasta z Mazowsza: Płock, Dobrzyków, Warszawę, Krośniewice, Mochowo, Nowe Gulczewo, Glinojeck, Gostynin, Maszewo Duże, Małą Wieś, Słupno, Bielsk, Żychlin, Konin, Wyszogród, Kłodawą, Sanniki, Sierpc, Kutno czy Staroźreby.

Wydarzenie po raz drugi odbyło się w Radotkach. Patronem biegu był Witold Pilecki, stąd okolicznościowe koszulki w pakietach startowych z wizerunkiem rotmistrza.

Udział w tradycyjnym biegu na dystansie 1963 metrów był darmowy. Taki dystans nie jest przypadkowy - w 1963 r. zginął ostatni, poległy w walce Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek.

Dodatkowo dla chętnych 1 marca przygotowano biegi na dystansie 5 bądź 10 km, był również marsz Nordic Walking.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biegu, który odbył się w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE