Reklama

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci. Gdzie odbierać bilety?

Opublikowano:
Autor:

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci. Gdzie odbierać bilety? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wakacje się skończyły, więc najmłodsi płocczanie mogą obejrzeć darmowe przedstawienie teatralne. Już w najbliższą niedzielę do Spółdzielczego Domu Kultury przyjedzie Teatr „Katarynka” z Gdańska z przedstawieniem „Tirti Tist w Przestrzeni”.Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN dla - dzieciństwo z uśmiechem.

Wakacje się skończyły, więc najmłodsi płocczanie mogą obejrzeć darmowe przedstawienie teatralne. Już w najbliższą niedzielę do Spółdzielczego Domu Kultury przyjedzie Teatr „Katarynka” z Gdańska z przedstawieniem „Tirti Tist w Przestrzeni”.Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN dla - dzieciństwo z uśmiechem. 

Najmłodsi już po raz kolejny będą mogli spotkać się ze sztuką teatralną, a przedstawienia finansuje PKN ORLEN. W niedzielę 29 września kolejne dwa przedstawienia. „Tirti Tist w Przestrzeni” zostanie wystawione: o 11:00 i 14:00. 

- Osoby zainteresowane udziałem dzieci w spektaklu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę - 25 i czwartek – 26 września. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów - informuje biuro prasowe ORLENU. 

Ze względu na komfort oglądania spektaklu, liczba miejsc jest ograniczona. Na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jedno osoba może odebrać dwa zaproszenia. 

Niedzielna sztuka szczególnie przypadnie do gustu maluchom, których wyobraźnia wykracza poza kulę ziemską. 

Takiego kosmosu jeszcze nie było! Wciągająca muzyczna historia o przygodach świecącego ufoludka Tirti Tista, który przemierza nieskończoną przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu nowego domu. Razem z siostrami Wandą i Zośką, które były świadkami rozbicia się statku kosmicznego na Ziemi, weźmiemy udział w lekcji, podczas której Tirti Tist wytłumaczy między innymi dlaczego Księżyc świeci. Widzowie będą mieli okazję zostać planetami i poznać działanie Układu Słonecznego. Porywająca oprawa muzyczna, śpiew, taniec, oryginalnie zaprojektowane kostiumy, w tym świecący kostium Tirti Tista sprawią, że dzieci z ogromnym entuzjazmem zaangażują się w kosmiczną przygodę.

Czy wiecie czym jest czwarty wymiar i gdzie go szukać? W bezkresnej przestrzeni, a może w naszych sercach? Może to dobro, wiara, przyjaźń i to, że współpracując i jednocząc się możemy pokonać nawet największe przeciwności? Spektakl jest w trzech odsłonach, dzięki czemu odwiedzimy nie tylko Ziemię z przyszłości, ale i Marsa, na którym Astronautka wraz z Marsosmokiem prowadzą akcję ożywiania środowiska Czerwonej Planety. Na koniec znajdziemy się w przestrzeni kosmicznej, gdzie będziemy podziwiać planetę Tirti Tista, odbudowaną dzięki pomocy przyjaciół poznanych na dwóch planetach z naszego Układu Słonecznego. Czym jest Kosmos? Dla każdego czymś odmiennym, ale na pewno nieskończoną tajemnicą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tirti Tist w Przestrzeni to nie tylko spektakl teatralny ale również niezwykły pokaz efektów świetlnych i laserów. Czegoś takiego jeszcze nie było! Zapraszamy na wspólną kosmiczną podróż!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE