Reklama

Bezpłatne półkolonie. Zapisy od piątku, decyduje kolejność zgłoszeń

Opublikowano:
Autor:

Bezpłatne półkolonie. Zapisy od piątku, decyduje kolejność zgłoszeń - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki ratusz zaprasza dzieci w wieku 7-15 lat do udziału w bezpłatnych, pięciodniowych półkoloniach. Zapisy rozpoczynają się już 17 lipca w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych, Wydział Kultury i Wspierania Inicjatyw Społecznych przy ul. Misjonarskiej 22. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Płocki ratusz zaprasza dzieci w wieku 7-15 lat do udziału w bezpłatnych, pięciodniowych półkoloniach. Zapisy rozpoczynają się już 17 lipca w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych, Wydział Kultury i Wspierania Inicjatyw Społecznych przy ul. Misjonarskiej 22. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Oferta dotyczy płocczan. Zajęcia zorganizuje firma Recon Paweł Jabłoński, Będą się odbywały się w Centrum Konferencyjno-Piknikowym nad Wisłą (ul. Parowa 10) w godz. 8-16. W planach są cztery tygodniowe turnusy: 3-7 sierpnia, 10-14 sierpnia, 17-21 sierpnia oraz 24-28 sierpnia. Zaplanowano grupy kilkunastoosobowe. 

- W programie są między innymi gry i zabawy integracyjne, zajęcia sportowe, robienie latawców, kino pod chmurką, spotkania z aktorem, policjantem, strażakiem i Lwem Honorkiem, ognisko, pokaz zwierząt egzotycznych - wyliczają w ratuszu. - Organizatorzy zapewniają poczęstunek oraz owoce i napoje. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra.

Zapisy odbywać się będą w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych, Wydział Kultury i Wspierania Inicjatyw Społecznych, ul. Misjonarska 22, w godz. 8-16. Początek zapisów - już w piątek 17 lipca. Na miejscu można otrzymać i wypełnić odpowiednie dokumenty. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 603 605 575.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE