Reklama

Reklama

Bezpłatne badania w Orlen Arenie już w ten weekend

Opublikowano: 3 października 2019 13:07
Autor:

Bezpłatne badania w Orlen Arenie już w ten weekend - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę i niedzielę PKN ORLEN zaprasza płocczan i mieszkańców powiatu płockiego do "Miasteczka zdrowia", w którym bezpłatnie będzie można wykonać szereg badań i uzyskać konsultację lekarską.

Reklama

W sobotę i niedzielę PKN ORLEN zaprasza płocczan i mieszkańców powiatu płockiego do "Miasteczka zdrowia", w którym bezpłatnie będzie można wykonać szereg badań i uzyskać konsultację lekarską.  

ORLEN Arena w weekend zamieni się "Miasteczko zdrowia". W hali stanie kilkadziesiąt stoisk, a chętni będą mogli między innymi określić pojemność płuc, sprawdzić znamiona na skórze, zbadać funkcjonowanie serca na EKG lub skonsultować się z fizjoterapeutą. Porady i konsultacje będą udzielane przez lekarzy i specjalistów. Wokół Areny zostanie zorganizowana mobilna strefa zdrowia z Dentobusem, Cytobusem, Mammobusem, Krwiobusem i kapsułą badającą zmysły.

- Dbanie o zdrowie jest obowiązkiem, ale i przywilejem nas wszystkich. Z tego powodu, PKN ORLEN inicjuje i prowadzi działania mające na celu rzeczywistą ochronę zdrowia poprzez promowanie szeroko rozumianej profilaktyki i dostępu do badań i porad ekspertów. Beneficjentami naszych działań w Płocku są wszyscy mieszkańcy, również pracownicy naszej firmy. Dużą rolę w projekcie odgrywają nasi partnerzy oraz Ministerstwo Zdrowia– powiedział Daniel Obajtek – Prezes Zarządu PKN ORLEN.


- To nie pacjent powinien jechać do centralnego ośrodka w Warszawie, ale dobra praktyka diagnostyczna powinna być dostępna w miejscu jego zamieszkania. Inicjatywa, której efektem jest między innymi „Miasteczko Zdrowia”, ma na celu zapewnienie mieszkańcom Płocka najwyższe standardy opieki medycznej i profilaktyki – powiedział prof. Łukasz Szumowski, Minister Zdrowia, patron honorowy projektu.

„Miasteczko Zdrowia” odbędzie się 5 i 6 października br. w godzinach 10.00 – 18.00 w ORLEN Arenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.