Reklama

Bez rekwizytów, bez cenzury oraz bez tabu

Opublikowano:
Autor:

Bez rekwizytów, bez cenzury oraz bez tabu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stand-up „Bez Cenzury” to projekt realizowany od trzech lat przez Abelarda Gizę, Katarzynę Piasecką i Kacpra Rucińskiego. 24 listopada zobaczymy ich w Płocku.

Stand-up „Bez Cenzury” to projekt realizowany od trzech lat przez Abelarda Gizę, Katarzynę Piasecką i Kacpra Rucińskiego. 24 listopada zobaczymy ich w Płocku.

W niedzielę 24 listopada o 20 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku znani z występów kabaretowych Katarzyna Piasecka i Abelard Giza oraz młody komik Kacper Ruciński zaprezentują się w coraz bardziej popularnym stand-up comedy.

Doskonale znana na całym świecie forma rozrywki staje się coraz bardziej popularna i rozpoznawalna również w Polsce. Podstawowa zasada jest prosta. W stand-up nie ma tematów tabu. Można mówić praktycznie o wszystkim, co ważne. I można mówić ostro.

Specjaliści stand-upu praktycznie nie używają jakichkolwiek rekwizytów. Aby rozśmieszyć publiczność do łez, wystarczą im charyzma, doskonałe poczucie humoru i bezpośredni kontakt z publicznością.

Wśród najlepszych przedstawicieli rodzącej się polskiej sceny stand-up są niewątpliwie twórcy projektu Bez Cenzury. Każdy z nich jest inny, porusza inne tematy, robiąc to na swój sposób. Ale cała trójka doskonale odnajduje się w nowej formie scenicznej.

Abelard Giza to lider popularnego kabaretu Limo. Jest scenarzystą i reżyserem krótkometrażowych filmików, które w internecie biją rekordy publiczności. W stand-upie uwielbia najbardziej kontrowersyjne tematy.

Katarzyna Piasecka nie unika tematyki związków damsko-męskich. Charyzmatyczna artystka uwielbia bezpośredni kontakt z publicznością. Przez kilka lat związana była ze sceną kabaretową, doskonale odnalazła się również w stand-upie.

Kacper Ruciński to młody, zdolny komik spod Malborka. Zawsze doskonale wie, co ma widzom do przekazania. Jest błyskotliwy, inteligentny. Czasami nawet bezczelny. Ceniony jako kabareciarz i jako artysta stand-upowy.

Fot. Archiwum Stand-up Bez Cenzury

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE