Reklama

Bez fotoradaru, ale z pługosolarkami

Opublikowano:
Autor:

Bez fotoradaru, ale z pługosolarkami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czwartek 21 lutego to kolejny dzień, w którym należący do straży miejskiej fotoradar nie będzie ustawiony na żadnej z płockich ulic. Można za to spodziewać się kolejnej porcji lecącego z nieba białego puchu.

Czwartek 21 lutego to kolejny dzień, w którym należący do straży miejskiej fotoradar nie będzie ustawiony na żadnej z płockich ulic. Można za to spodziewać się kolejnej porcji lecącego z nieba białego puchu.

Rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka poinformowała, że w związku z utrzymującymi się ciężkimi warunkami pogodowymi czwartek będzie na płockich ulicach kolejnym dniem bez fotoradaru. Nie będzie również ekip remontowych łatających ubytki w jezdniach za pomocą recyklerów.

Należy się za to spodziewać kursujących po mieście pługosolarek, których zadaniem jest usuwanie z jezdni śniegu i błota pośniegowego. Płoccy drogowcy po raz kolejny apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach. Sytuację panującą na płockich drogach można na bieżąco śledzić dzięki komputerowej aplikacji KorkoNET opartej na ogólnodostępnym systemie monitoringu.

Fot. MZD Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE