Reklama

Będziesz na meczu Wisły? Możesz wspomóc Antosia

Opublikowano:
Autor:

Będziesz na meczu Wisły? Możesz wspomóc Antosia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 25 lutego podczas meczu piłki ręcznej pomiędzy Wisłą Płock a Rhein Neckar Lowen odbędzie się zbiórka funduszy na operację Antosia Mierzejewskiego z Gąbina. Kibice będą mogli wesprzeć akcję przez wrzucenie do puszek pieniędzy. Wolontariusze znajdować się będą przy każdym wejściu do Orlen Areny.

25 lutego podczas meczu piłki ręcznej pomiędzy Wisłą Płock a Rhein Neckar Lowen odbędzie się zbiórka funduszy na operację Antosia Mierzejewskiego z Gąbina. Kibice będą mogli wesprzeć akcję przez wrzucenie do puszek pieniędzy. Wolontariusze znajdować się będą przy każdym wejściu do Orlen Areny.

Chłopiec ma 1,5 roku. Urodził się bez kości strzałkowej w prawej nóżce. Kończyna jest krótsza od lewej i zdeformowana. Prawa rączka również ma defekty. Dłoń ma wykształcone tylko trzy paluszki. Jeśli chłopiec nie przejdzie specjalistycznej operacji do ukończenia drugiego roku życia, będzie skazany na poruszanie się na wózku. Jego życie mogą zmienić lekarze ze Stanów Zjednoczonych.

Sekcja Piłki Ręcznej Wisły Płock z Adamem Wiśniewskim na czele bardzo chętnie włącza się w tego typu akcje. Organizatorzy zbiórki spotkali się z ogromną życzliwością i otwartością członków zarządu klubu. Dzięki tej współpracy podczas meczu będzie można wspomóc chorego chłopczyka, wrzucając datki do puszki wolontariuszy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE