Reklama

Będzie zwężenie ulicy. Pojedziemy dłużej

Opublikowano:
Autor:

Będzie zwężenie ulicy. Pojedziemy dłużej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od środy trzeba się liczyć z tym, że przejazd Kolegialną może nam zająć więcej czasu niż zwykle. Wszystko z powodu remontu ulicy Gradowskiego.

Od środy trzeba się liczyć z tym, że przejazd Kolegialną może nam zająć więcej czasu niż zwykle. Wszystko z powodu remontu ulicy Gradowskiego.

Od kilku tygodni trwa remont ulicy Gradowskiego i rozdział kanalizacji na sanitarną i deszczową. Prace posuwają się naprzód i od środy czeka nas zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania Kolegialnej z Gradowskiego.  Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, Kolegialna pozostanie przejezdna, ale w dniach 6-7 kwietnia zostanie zwężona, a prawy pas jezdni zostanie zamknięty dla ruchu. W drugiej kolejności w terminie, od czwartku 7 kwietnia przez tydzień, w rejonie skrzyżowania zacznie obowiązywać objazd wyznaczony tymczasową drogą techniczną.

- Ulica Kolegialna pozostanie w tym czasie przejezdna, będą także jeździć autobusy KM Płock - zapowiadają drogowcy. - W związku z ograniczeniami w ruchu należy jednak liczyć się z wydłużonym czasem przejazdu ul. Kolegialną. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE