Reklama

Będzie utrudniony ruch w pobliżu Auchan

Opublikowano:
Autor:

Będzie utrudniony ruch w pobliżu Auchan - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 26 lipca w godzinach 17-22 na ulicy Czwartaków układana będzie ścieralna warstwa asfaltu, co wiąże się z wyłączeniem tego odcinka z ruchu.

W piątek 26 lipca w godzinach 17-22 na ulicy Czwartaków układana będzie ścieralna warstwa asfaltu, co wiąże się z wyłączeniem tego odcinka z ruchu.

Jak poinformowało biuro prasowe płockiego Ratusza, w piątek 26 lipca przez pięć godzin (17-22) nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu odcinka od basenu Podolanka do ronda w al. Jana Pawła II.

– Na czas prac związanych z asfaltowaniem prosimy o uprzątnięcie wszystkich samochodów zaparkowanych w zatokach postojowych przy ulicy Czwartaków – czytamy w komunikacie ratuszowego biura prasowego. – Informujemy, że wjazd i wyjazd na parking Auchan, Obi oraz do Galerii Wisła będzie w czasie prac możliwy wyłącznie od ul. Wyszogrodzkiej (dla ruchu udostępniony zostanie standardowo zablokowany szlabanem wjazd na wysokości magazynów Obi).

Jak poinformowała Anna Kicińska z Komunikacji Miejskiej, w czasie asfaltowania ulicy Czwartaków autobusy linii nr 2, 3, 20 i 26 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach pojadą ul. Wyszogrodzką i ominą przystanek Czwartaków (pozostałe przystanki na trasie obsłużą bez zmian).

Autobusy linii 20 i 26 (oraz ew. N1) w obydwu kierunkach nie wjadą w ul. Czwartaków – w stronę pętli Podolszyce z przystanku Sikorskiego przejadą ulicą Wyszogrodzką bezpośrednio do przyst. Skotnickiego, w stronę centrum z przyst. Skotnickiego przejadą ulicą Wyszogrodzką bezpośrednio do przystanku Sikorskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE