Reklama

Reklama

Będzie rok przełomu dla loży BCC Płock?

Opublikowano: pon, 23 gru 2013 09:19
Autor:

Będzie rok przełomu dla loży BCC Płock? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości – W 2014 roku aktywność oraz liczba firm zrzeszonych w płockiej loży BCC może być największa od lat. – mówił kanclerz płockiej loży BCC Tomasz Mazur podczas spotkania podsumowującego tegoroczną działalność. – Cieszy mnie nie tylko zwiększające się znaczenie loży płockiej, ale także całego Klubu Business Centre Club w skali kraju.

Reklama

– W 2014 roku aktywność oraz liczba firm zrzeszonych w płockiej loży BCC może być największa od lat. – mówił kanclerz płockiej loży BCC Tomasz Mazur podczas spotkania podsumowującego tegoroczną działalność. – Cieszy mnie nie tylko zwiększające się znaczenie loży płockiej, ale także całego Klubu Business Centre Club w skali kraju.

Tomasz Mazur podkreślał, że w 2013 roku działalność płockich przedsiębiorców skupionych w Business Centre Clubie była bardzo widoczna, a ich wzmożona aktywność i skuteczność działań daje powody do zadowolenia.

Warto przypomnieć, że w kończącym się roku płocka loża BCC, poza swoją stałą działalnością statutową, zorganizowała spotkania z profesorem Grzegorzem Kołodko, marszałkiem województwa mazowieckiego Adamem Struzikiem, prezesem Agencji Rozwoju Mazowsza Krzysztofem Filińskim i prezesem BCC Polska Markiem Goliszewskim.

Z raportu dotyczącego aktywności w mediach wynika, że w regionalnych i ogólnopolskich mediach BCC jest organizacją przedsiębiorców i pracodawców, na którą najczęściej dziennikarze powoływali się w 2013 roku najczęściej.

Z uznaniem o roli płockich przedsiębiorców w życiu społecznym wyrażał się Andrzej Nowakowski, który był honorowym gościem spotkania, podczas którego omówiona została działalność płockich przedsiębiorców, ale nie obyło się również bez tradycyjnego dzielenia się opłatkiem i świąteczno-noworocznych życzeń.

Fot. Archiwum BCC Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (9)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.