Reklama

Będzie nowy przewoźnik na trasie Płock - Warszawa

Opublikowano:
Autor:

Będzie nowy przewoźnik na trasie Płock - Warszawa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podróżni będą mogli skorzystać z usług nowego przewoźnika na trasie Płock - Warszawa. - Na początek proponujemy dwa kursy w jedną i dwa w drugą stronę - poinformowała firma Stalko, która uzyskała zgodę na realizację połączeń wkrótce po rezygnacji Mobilis Group.

Podróżni będą mogli skorzystać z usług nowego przewoźnika na trasie Płock - Warszawa. - Na początek proponujemy dwa kursy w jedną i dwa w drugą stronę - poinformowała firma Stalko, która uzyskała zgodę na realizację połączeń wkrótce po rezygnacji Mobilis Group.

Pierwsze kursy o godz. 5.15 i 8.15 zostaną zrealizowane w poniedziałek, 11 lutego. Cena biletu wyniesie 25 zł (12 zł do Wyszogrodu, 15 zł do Czerwińska). Na 20 proc. zniżkę mogą liczyć uczniowie, studenci do 26 roku życia, a także seniorzy powyżej 70 roku życia. Przewidziano bilet miesięczny (549 zł). Co ciekawe, nie będzie zatrzymywał się na dworcu przy ul. Chopina, tylko - podobnie jak EkoBus - przy Jachowicza 40.

Więcej informacji znajdziemy na ich stronie internetowej.

Podróżni zainteresowani dotarciem do Warszawy mogą również skorzystać z usług FlixBusa, który z kolei ma przystanek przy ul. Dworcowej 46.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE