Reklama

Będzie biuro strefy płatnego parkowania

Opublikowano:
Autor:

Będzie biuro strefy płatnego parkowania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz poinformował, że w związku ze zbliżającym się terminem uruchomienia strefy płatnego parkowania Komunikacja Miejska zamierza otworzyć biuro niedaleko Tumskiej. W razie pytań o strefę już można zadzwonić. A za kilka dni zostanie dodatkowo uruchomiona strona internetowa.

Ratusz poinformował, że w związku ze zbliżającym się terminem uruchomienia strefy płatnego parkowania Komunikacja Miejska zamierza otworzyć biuro niedaleko Tumskiej. W razie pytań o strefę już można zadzwonić. A za kilka dni zostanie dodatkowo uruchomiona strona internetowa.

Komunikacja Miejska będzie operatorem strefy płatnego parkowania (SPP). Zdecydowano się na utworzenie biura przy Kolegialnej 3, które zacznie działać od 18 lipca. Od tego dnia pobierzemy w nim lub złożymy wnioski o wydanie abonamentu, także odbierzemy te dokumenty lub dopytamy, jeśli coś jeszcze nurtuje nas w związku z SPP. Jak na razie urzędnicy zalecają, aby skorzystać z numeru telefonu: 24 367 45 45.

Jeszcze krótkie przypomnienie. SPP składać się będzie z czterech podstref. Za parkowanie w SPP mieszkańcy zapłacą 30 zł rocznego abonamentu za pierwszy samochód. W razie, gdyby mieli drugi, wówczas miesięczna opłata za auto wyniesie 100 zł. Koniec ze swobodnym parkowaniem na terenie SPP, należy stawiać auto w pobliżu własnego domu. Opłaty za parkowanie obowiązują wyłącznie na terenie objętym strefą, a nie na prywatnej posesji - jak zaznaczają w zespole medianym Ratusza. 

Czytaj też: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE