Reklama

Będzie bitwa na bomby wodne!

Opublikowano:
Autor:

Będzie bitwa na bomby wodne! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższą środę będzie się działo w Spółdzielczym Domu Kultury. Długi weekend rozpoczniemy od nauki zręczności w parku linowym. Będzie jazda na rolkach, dzikie tańce w rytmach rumby i na zakończenie najprawdziwsza bitwa na bomby wodne.

Już w najbliższą środę będzie się działo w Spółdzielczym Domu Kultury. Długi weekend rozpoczniemy od nauki zręczności w parku linowym. Będzie jazda na rolkach, dzikie tańce w rytmach rumby i na zakończenie najprawdziwsza bitwa na bomby wodne.

Strażacy z Grupy Ratownictwa Specjalistycznego OSP Płock-Podolszyce zbudują przy SDK-u park linowy, gwarantującym tym samym piknik na zaiste wysokim poziomie. Jeśli wśród gości znajdzie się ktoś lękający wysokości, dla niego także znajdzie się coś specjalnego. Wystarczy tylko otrzepać z kurzu rolki i przynieść je ze sobą na imprezę. Instruktorzy z Czystej Formy Studio zademonstrują, w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z tym sympatycznym sportem.

Do wspólnej zabawy na tarasie SDK-u przyłączy się - tuż za instruktorką Jolą Kowalską - najmłodsza grupa zumby. Swoje umiejętności zaprezentują także pozostali eSDKkowicze, choćby z Grupy Tanecznej pod wodzą pana Krzysztofa Rogulskiego oraz grup wokalnych ze Studia Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Sławomira Przyguckiego. Gdyby ktoś jednak wolał pokazy sztuk walki, również nie będzie znudzony, kiedy rozpocznie się pokaz Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Eljot Płock, który trenuje Leszek Januszkiewicz. Na sam koniec, przy dobrej pogodzie, organizatorzy zapowiadają bitwę na bomby wodne.

Impreza odbędzie się pod hasłem „Wybór należy do ciebie – przeciwdziałanie ewentualnym uzależnieniom”. Organizuje ją SDK we współpracy z Urzędem Miasta Płocka. Jej celem jest przeciwdziałanie sięganiu po wszelkiego rodzaju używki przez młodych ludzi. Chodzi tu o propagowanie dobrej zabawy dzięki ich własnej pomysłowości. W trakcie pikniku pojawią się funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej razem z ratownikami z płockiego oddziału PCK, którzy pouczą lub przypomną zasady udzielania pierwszej pomocy.

Piknik rozpocznie się o godzinie 16.00 przed budynkiem Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. B. Krzywoustego 3.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE