Reklama

Bednarek zagra w Płocku dla Klaudii

Opublikowano:
Autor:

Bednarek zagra w Płocku dla Klaudii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do grona artystów, którzy grają charytatywnie dla ciężko chorej Klaudusi Kamińskiej, dołączył Kamil Bednarek. Koncert dla małej zaplanowano 29 grudnia. Cegiełki będą po 200, 100 lub 50 zł.

Do grona artystów, którzy grają charytatywnie dla ciężko chorej Klaudusi Kamińskiej, dołączył Kamil Bednarek. Koncert dla małej zaplanowano 29 grudnia. Cegiełki będą po 200, 100 lub 50 zł.

W pomoc dla uroczej 3-letniej Klaudii, która walczy z ciężkim nowotworem, zaangażowało się już mnóstwo osób, nie tylko z Płocka, ale i z całej Polski, ale do zawrotnej sumy 160 tys. euro - tyle potrzeba na leczenie za granicą - wciąż jeszcze brakuje. W zbieraniu pieniędzy na bardzo kosztowaną operację we włoskiej klinice Gaslini w Genui pomagają również polscy sportowcy, dziennikarze i artyści - dla dziewczynki charytatywne zagrali m.in. Jerzy Kryszak i Artur Andrus.

Teraz do tego grona dołącza również popularny piosenkarz Kamil Bednarek, który 29  grudnia wystąpi z charytatywnym koncertem w   Centrum Edukacji Grupa Orlen przy ul. Kobylińskiego 25.

Jak mówi Łukasz Pietrzak ze Stowarzyszenia Innovacja, które jest organizatorem koncertu, zapowiada, że cegiełki będą kosztowały po 200, 100 lub 50 zł. Miejsc siedzących jest tam ok. 300, plus zapewne uda się wygospodarować trochę miejsca dla kolejnych 50 osób.

Cegiełki wstępu do nabycia oraz informacje o koncercie – Łukasz Pietrzak 606 770 607.

Portal Płock jest patronem medialnym koncertu Bendarek dla Klaudii.

Przypominamy też, że cały czas można wpłacać pieniądze na leczenie dziewczynki i wysyłać SMS na specjalną linię udostępnioną przez caritas. Wystarczy wysłać sms na numer 72052 o treści KLAUDIA (koszt to 2,46 zł z VAT).

Pieniądze dla Klaudii można wpłacać na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Bank BPH SA Oddział w Warszawie, 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615. Z dopiskiem "24641 Kamińska Klaudia - darowizna i pomoc na ochronę zdrowia".

Co słychać u Klaudusiu, czyli wieści ze szpitala możecie śledzić na

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE