Reklama

Będą spacerować z psami po mieście [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Będą spacerować z psami po mieście [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas pierwszego psiego rajdu gromadka rasowych i mniej rasowych burków ciągnąc za sobą swoich panów i panie, przemierzyła lasy Cekanowa, teraz organizatorzy zapraszają na rajd po mieście.

Podczas pierwszego psiego rajdu gromadka rasowych i mniej rasowych burków ciągnąc za sobą swoich panów i panie, przemierzyła lasy Cekanowa, teraz organizatorzy zapraszają na rajd po mieście.

Pierwszy rajd odbył się w czerwcu, zorganizowali go Michał Ners ze swoją żoną Magdaleną. Do wspólnego spaceru zaprosili wszystkich chętnych - dwunogów i ich czworonogów. Cekanowskie lasy przemierzały ramię w ramię nie tylko husky, owczarki i malamuty, ale na swoich krótkich nóżkach dziarsko maszerowały sznaucery i nawet maleńki york. Jak relacjonuje Michał Ners, cały spacer zakończył się pałaszowaniem kiełbasek z grilla (dwunogi) i tęsknymi spojrzeniami na kiełbaski z grilla (czworonogi). Już wtedy postanowiono, że ponieważ pierwszy psi rajd udał się znakomicie, trzeba go będzie powtórzyć.

Datę drugiego psiego rajdu ustalono na 1 września w niedzielę, zapisy już trwają. Tym razem zamiast zielonych lasów burki ze swymi paniami i panami pójdą w miasto, a trasa będzie liczyć 10 km. - Poprzednio było to ok. ośmiu kilometrów, ale była to trudna leśna trasa - wyjaśnia Michał Ners i zachęca: Co nam daje psi rajd? Przede wszystkim aktywnie spędzony czas wraz z naszymi ukochanymi czworonogami, poznanie wielu ciekawych osób, które tak samo jak my kochają psy.

Na psi rajd można się zgłaszać do 25 sierpnia w Centrum zoologicznym Elaphe przy ul Szarych szeregów 6a, natomiast osoby, które mają daleko do Płocka, a chciałby wziąć udział w tej imprezie, mogą zgłosić się telefonicznie 507 622 833. Koszt udziału to 5 zł od każdego psa.

Fot. archiwum Michała Nersa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE