Reklama

Będą roboty drogowe, może być gołoledź

Opublikowano:
Autor:

Będą roboty drogowe, może być gołoledź - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Zarząd Dróg ostrzega przed ciężkimi warunkami na drogach. Jednocześnie przypomina o remontach części ulic. We wtorek ma wolne fotoradar.

Miejski Zarząd Dróg ostrzega przed ciężkimi warunkami na drogach. Jednocześnie przypomina o remontach części ulic. We wtorek fotoradar ma wolne.

Święta Wielkiej Nocy upłynęły płockim drogowcom na walce ze śliskimi jezdniami. MZD zapewnia jednak, że obecnie wszystkie ulice są przejezdne. Jezdnie pierwszej, drugiej i trzeciej kategorii zimowego utrzymania są czarne i mokre. Na ulicach czwartej kategorii może jeszcze zalegać rozjeżdżony śnieg. Drogowcy zwracają uwagę, że we wtorek 2 kwietnia pojawił się może gołoledź, dlatego apelują o zachowanie ostrożności.

W związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna na Trasie Popiełuszki od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Występuje tam zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości. W związku z tym drogowcy apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania.

MZD przekazał również informację, że we wtorek 2 kwietnia planowane są naprawy ubytków w jezdni na ulicach Szpitalnej, Medycznej, i Czwartaków, Zglenickiego, Łukasiewicza i Dobrzyńskiej oraz alejach Armii Krajowej i Jana Pawła II.

Rzeczniczka Straży Miejskiej Jolanta Głowacka przekazała informację, że fotoradar we wtorek 2 kwietnia nie będzie pracował na żadnej z płockich ulic.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE