Reklama

Będą nowe kamery. Sprawdźcie, w których miejscach

Opublikowano:
Autor:

Będą nowe kamery. Sprawdźcie, w których miejscach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta zdecydował się na instalację dodatkowych kamer. Już niedługo w całym mieście przybędzie kolejnych 20 urządzeń.

Urząd Miasta zdecydował się na instalację dodatkowych kamer. Już niedługo w całym mieście przybędzie kolejnych 20 urządzeń. 

Ratusz rozstrzygnął przetarg, który wygrała firma Petrotel. Spółka zobligowała się do zainstalowania 20 kamer, które miasto będzie wynajmować. Koszt najmu jednego urządzenia to ponad 1,3 tys. zł brutto miesięcznie. Zarejestrowany obraz będzie przechowywany przez 60 dni, a w razie awarii spółka ma naprawić usterkę w ciągu sześciu godzin. Wszystkie zamówione kamery będą szybkoobrotowe i będą rejestrowały obraz w rozdzielczości minimum Full HD (1920x1080 pikseli).

Kamery zostaną zainstalowane w następujących punktach:

1. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Słowackiego/Gałczyńskiego – obserwacja rejonu skrzyżowania i terenu osiedla.

2. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Nowowiejskiego/Łukasiewicza – obserwacja rejonu skrzyżowania wraz z terenem przyległym do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Kupieckich.

3. Kamera szybkoobrotowa rondo Dariusza Stolarskiego – obserwacja ronda wraz z terenem przyległym do marketu Kaufland.

4. Kamera szybkoobrotowa pasaż Roguckiego/Św. Jadwigi – obserwacja ciągu pieszego wraz z terenem przyległym do kościoła pw. św. Jadwigi Królowej.

5. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Otolińska/Chopina – obserwacja rejonu skrzyżowania oraz terenu osiedla.

6. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Gierzyńskiego/Piaska – obserwacja terenu osiedla wraz z pawilonami handlowymi.

7. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Misjonarska/Sienkiewicza – obserwacja rejonu skrzyżowania wraz z terenem przyległym do Zakładu Karnego.

8. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Spółdzielcza/Wyszogrodzka – obserwacja rejonu skrzyżowania i terenu osiedla.

9. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Piękna/3 Maja – obserwacja rejonu skrzyżowania wraz z terenem przyległym do Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły.

10. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu Wyszogrodzka/Jana Pawła II/Armii Krajowej - galeria Mazovia – obserwacja rejonu skrzyżowania, ruchu pojazdów i ruchu pieszego w rejonie GH Mazovia.

11. Kamera szybkoobrotowa przy ulicy Kutrzeby – obserwacja terenu osiedla od ulicy Kutrzeby 3 do al. Amii Krajowej oraz do ulicy Grota Roweckiego.

12. Kamera szybkoobrotowa przy ulicy Walecznych – obserwacja terenu osiedla od ulicy Walecznych 18 do al. Armii Krajowej oraz do Szkoły Podstawowej nr 23.

13. Kamera szybkoobrotowa przy ulicy Czwartaków – obserwacja terenu osiedla od ulicy Czwartaków 2 do ronda Sybiraków Płockich wraz z terenem przyległym do centrum handlowego.

14. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu ulicy Mazura/Jana Pawła II – obserwacja rejonu skrzyżowania oraz terenu osiedla.

15. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II/Św. Wojciecha – obserwacja rejonu skrzyżowania wraz z terenem przyległym do kościoła pw. Św. Wojciecha.

16. Kamera szybkoobrotowa na terenie parku w lasku brzozowym przy Jana Pawła II – obserwacja placu zabaw i terenu osiedla.

17. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu ulic Wyszogrodzka/Jana Pawła II/Armii Krajowej – galeria Wisła – obserwacja rejonu skrzyżowania, ruchu pojazdów i ruchu pieszego w rejonie GH Wisła

18. Kamera szybkoobrotowa rondo Żołnierzy Wyklętych – obserwacja ruchu ulicznego w rejonie ronda oraz GH Wisła.

19. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej/Sucharskiego – obserwacja rejonu skrzyżowania i terenu osiedla.

20. Kamera szybkoobrotowa na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej/Walecznych – obserwacja rejonu skrzyżowania i terenu osiedla.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE