Reklama

Będą bili rekord Polski. Ceny za bilet w tym roku w górę

Opublikowano:
Autor:

Będą bili rekord Polski. Ceny za bilet w tym roku w górę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ogrodzie zoologicznym poszukują 999 śmiałków, którzy bez wahania porzucą wygodne łóżka i spędzą całą noc na wsłuchiwaniu się w głosy zwierząt. A przy okazji pomogą ustanowić najsenniejszy rekord Polski.

W ogrodzie zoologicznym poszukują 999 śmiałków, którzy bez wahania porzucą wygodne łóżka i spędzą całą noc na wsłuchiwaniu się w głosy zwierząt. A przy okazji pomogą ustanowić najsenniejszy rekord Polski.

Kochacie zwierzęta? Marzycie o przygodzie? O czymś niecodziennym, odbiegającym od standardowego dnia w domowym zaciszu? Od 10 czerwca ruszą zapisy na siódmą edycję Zoonooocy w płockim ogrodzie, by nasłuchiwać nocnych odgłosów zwierząt. Na tych, którzy zdecydują się przenocować, czekają młode słoniątka, pantery śnieżne i tygrysy syberyjskie, renifery i pozostali podopieczni płockiego zakątka.

Impreza odbywa się w tym roku w nocy z piątku, 5 lipca na sobotę, 6 lipca w godzinach 19.00 - 9.00. Osoby zainteresowane powinny kupić bilet on-line, kiedy już ruszy rejestracja, czyli od godz. 12.00 w poniedziałek 10 czerwca. Niestety zwolennicy nocnej imprezy w tym roku wydadzą większą kwotę niż sam koszt zwykłego biletu do zoo. O ile dzieci do trzeciego roku życia wciąż wchodzą bezpłatnie, tak podrożały wejściówki dla starszych dzieci i dorosłych: 50 zł kosztuje normalny bilet na Zoonoooc, 25 zł – ulgowy. A dodajmy, że jeszcze w 2018 roku płaciło się 18 zł (bilet normalny) i 12 zł (bilet ulgowy). Jak dowiadujemy się od Magdaleny Kowalkowskiej z płockiego zoo, nie ma to związku z chęcią dodatkowego zysku, tylko z kosztami. Do organizacji Zoonooocy trzeba bowiem zaangażować dodatkową ochronę i firmy zewnętrzne, sama obsługa estradowa generuje dodatkowe koszty po stronie zoo, których nie pokryją wpływy z biletów. Ponadto w tym roku nie ma dużego sponsora.

– W cenie oferujemy nie tylko szereg imprez, atrakcji, jak ścianka wspinaczkowa. Jest dostępne pole namiotowe, możliwe zwiedzanie zoo także 6 lipca do godz. 19.00 - wskazuje Magdalena Kowalkowska.

Wstępnie na Facebooku zadeklarowało swój udział 207 osób, 1,2 tys. jest zainteresowanych. Czy podwyżka spowoduje mniejsze grono chętnych? Wkrótce się przekonamy. Wstępnie dowiedzieliśmy się, że inne imprezy w zoo nadal będą w cenie biletu (poza Halloween).

Bramy zamkną się za 999 osobą (wejście uczestników w godzinach 19.00 - 21.00, zamknięcie bramy wejściowej o godz. 22.00, później wyjście i powrót na teren ZOO w trakcie „ZOONOOOC-y”, będzie możliwy tylko po okazaniu opaski założonej przez organizatora podczas wejścia, przy czym opaska musi być w stanie nienaruszonym).

- Tradycyjnie stałymi punktami wydarzenia będą: pole namiotowe, pokaz zwierząt terrarystycznych, spotkania z opiekunami przy wybranych ekspozycjach na terenie ZOO, ognisko, zabawa w parku linowym ZOOLANDIA, konkursy z nagrodami, ZOONOOOC-owa poczta, a także losowanie uczestnictwa w karmieniach zwierząt. Gościem specjalnym będzie Szymon Radzimierski - młody aktor, bloger, autor książek, podróżnik, łowca przygód, miłośnik hardcorowych wypraw i egzotycznych zwierząt. Nie zabraknie pokazów świetlnych. Będą też warsztaty i strefy animacyjne dla dzieci - zapowiedziano.

 

Do korzystania z ulgowych biletów wstępu uprawnione są następujące osoby:

- dzieci po ukończeniu 3 lat,

- uczniowie szkół: podstawowych, gimnazjów, dziennych szkół ponadgimnazjalnych i dziennych szkół policealnych,

- studenci do ukończenia 26 roku życia,

- emeryci i renciści,

- inwalidzi,

- osoby do lat 24 uczęszczające do szkół specjalnych oraz ich opiekunowie,

- osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym oraz ich opiekunowie,

- podopieczni z: Placówek Opiekuńczo -Wychowawczych, Domów Opieki, Warsztatów Terapii Zajęciowej,Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej i Zakładów Opiekuńczo –Leczniczych oraz ich opiekunowie,

- posiadacze „Płockiej Karty Familijnej 3+".

Organizator przewiduje możliwość sprzedaży biletów na „ZOONOOOC” w kasie ZOO w dniu 5.07.2018 r. od godz. 21:00 w przypadku nie przybycia na imprezę osób, które wcześniej zakupiły bilet on-line.

Roczne bilety wstępu do ZOO Płock uprawniające klientów do zwiedzania ZOO nie dają prawa do uczestnictwa w „ZOONOOOC-y”, na którą obowiązuje odrębna rejestracja poprzez system sprzedaży on-line.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE