Reklama

Będą biegać po terenie galerii handlowej... Wszyscy w kolorowych swetrach

Opublikowano:
Autor:

Będą biegać po terenie galerii handlowej... Wszyscy w kolorowych swetrach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Inwazja uczestników ubranych w kolorowe sweterki - a im ten sweterek okaże się bardziej oryginalny, tym lepiej - już 17 listopada. Chętni mają jeszcze czas na znalezienie odpowiedniej "kreacji". Jak twierdzą w mediach społecznościowych organizatorzy, to "wydarzenie dedykowane tym, którzy mają sweter i nie zawahają się go użyć".

Inwazja uczestników ubranych w kolorowe sweterki - a im ten sweterek okaże się bardziej oryginalny, tym lepiej - już 17 listopada. Chętni mają jeszcze czas na znalezienie odpowiedniej "kreacji". Jak twierdzą w mediach społecznościowych organizatorzy, to "wydarzenie dedykowane tym, którzy mają sweter i nie zawahają się go użyć".

Co roku wybierają inne miejsce. Poprzednim razem biegali w zoo, wówczas nawet chłód nie stanowił żadnej przeszkody. W tym biegu nie o kolejność na mecie się rozchodzi, lecz o o dobry humor i pomysłowość widoczną dzięki swetrowej stylizacji.

- Głównym celem biegu jest zachęcenie płocczan do podjęcia aktywności fizycznej, integracja oraz świetna zabawa - mówi zajmująca się marketingiem w Galerii Wisła, Magdalena Michalska.

Trasa biegu wiedzie pasażami oraz parkingiem podziemnym Galerii Wisła. Bieg nie ma charakteru wyścigu, dlatego nie będą prowadzone pomiary czasu. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal (nie ma tu wymogu pokonania określonego dystansu), a oceniane i nagrodzone zostaną najlepsze i najbardziej pomysłowe kreacje. Osoby nie biorące udziału w wyścigu będą mogły dopingować biegnących w strefach kibica ustawionych bezpośrednio przy trasie. Bieg rozpocznie się o 11:00 i potrwa pół godziny. W razie zmęczenia można odpoczywać i przejść do marszu. Po upływie pół godziny trasa zostanie zamknięta, a uczestnicy proszeni będą o kierowanie się do strefy mety,  Na mecie otrzymuje się pamiątkowy medal, będzie poczęstunek, a także oczekiwanie na werdykt czyje stylizacje były strzałami w dziesiątkę (w planach nagrody za 10 najlepszych strojów dla pań i 10 dla panów).

Zapisy, regulamin oraz więcej informacji nt. wydarzenia można znaleźć na stronie: http://projektigrzyska.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/biegamwsfetsze/. Limit uczestników imprezy wynosi 150 osób. Zapisy do biegu prowadzone będą na stronie: www.projektigrzyska.pl. Rejestracja internetowa zakończy się 4 listopada 2019 r., lub po wyczerpaniu dostępnego limitu wolnych miejsc. Biuro  zawodów, gdzie odbywa się wydawanie numerów startowych i weryfikacja uczestników, czynne 16.11.19 r. w godz. 17:00 -21:00 oraz 17.11.2019 r. w godz. 8.30 -10.20 w Punkcie Obsługi Klienta Galerii Wisła.

Opłata wpisowa w kwocie 29 zł zostanie w całości przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji imprezy. W ramach opłaty startowej każdy zawodnik otrzymuje: numer startowy z czterema agrafkami, medal na mecie, ubezpieczenie OC i NNW, wodę oraz napój izotoniczny, posiłek regeneracyjny, ma też zapewnioną opiekę medyczną.

W biegu mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie, w ten sposób w zabawie wezmą udział całe rodziny. Oczywiście za osobę niepełnoletnią,
rodzic/opiekun podpisze w biurze zawodów stosowną zgodę.

Zobaczcie jak było podczas poprzedniego biegu w naszej fotogalerii:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE