Reklama

Basen zamknięty do końca wakacji

Opublikowano:
Autor:

Basen zamknięty do końca wakacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Zespół Obiektów Sportowych poinformował, że pływalnia miejska przy Al. Kobylińskiego będzie nieczynna do 31 sierpnia. Zaplanowano w tym czasie przerwę technologiczną, dlatego lepiej skorzystać w tym czasie z dwóch pozostałych płockich basenów.

Miejski Zespół Obiektów Sportowych poinformował, że pływalnia miejska przy Al. Kobylińskiego  będzie nieczynna do 31 sierpnia. Zaplanowano w tym czasie przerwę technologiczną, dlatego lepiej skorzystać w tym czasie z dwóch pozostałych płockich basenów.

W zeszły piątek rozpoczęła się przerwa, która spowoduje wyłącznie obiektu z użytkowania. Nie wynika ona z żadnych nadzwyczajnych przyczyn, a jedynie z corocznej konserwacji, której nie da się przeprowadzić w warunkach, kiedy z basenu korzystają płocczanie.  Podczas takiej przerwy spuszcza się wodę z basenu, żeby sprawdzić m. in. stan techniczny płytek i fug. Dokonuje się również przeglądu i konserwacji zbiorników, filtrów i wszelkich instalacji, jakie są nieodłącznymi elementami tego typu obiektów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE