Barcelona ponownie za silna dla Narciarzy. Bez punktów w Hiszpanii

Autor: | Zdjęcie: TM

Barcelona ponownie za silna dla Narciarzy. Bez punktów w Hiszpanii - Zdjęcie główne

Kibice Wisły podczas meczu w Płocku | foto TM

Wiadomości W ósmej kolejce Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Orlen Wisła Płock ponad 30 minut toczyli wyrównany bój w Barcelonie, ale ostatecznie ulegli różnicą siedmiu trafień.

Przed tygodniem w Płocku Wisła uległa Hiszpanom trzema bramkami.

Czwartkowe spotkanie w Hiszpanii po pudle gospodarzy bramką otworzył Lovro Mihić. Barcelona grała niedokładnie, dwie udane interwencje zaliczył Mirko Alilović ale i Wisła popełniała błędy.

Błędy popełnili Tin Lucin (niewykorzystany rzut karny) i Miha Zarabec, a utytułowani gospodarze zaczęli punktować i po 9 minutach zrobiło się 1:4. Wtedy ofensywną niemoc płocczan zakończył Zarabec.

Na parkiecie trwała dość wyrównana walka, ale z lekkim wskazaniem na Barcelonę. Po bramce Dawida Dawydzika zespoły zeszły na przerwę do szatni przy stanie 16:13 dla miejscowych.

W drugiej połowie ze skrzydła trafił Michał Daszek, rzut Barcelony obronił Marcel Jastrzębski, a z karnego bezbłędny okazał się Przemysław Krajewski i Wisła przegrywała już tylko 15:16!

Była więc szansa na punkt lub punkty w Barcelonie, zespół z Płocka "trzymał się" do staniu 22:24. Niestety, wówczas gospodarze trafili cztery razy z rzędu, zrobiło się 22:28 i było wiadomo, że punkty zostaną w Barcelonie.

Ostatecznie Wisła uległa 25:32. Kolejny mecz w Lidze Mistrzów rozegra 29 listopada o godz. 18:45 na wyjeździe z Celje.

Barcelona - ORLEN Wisła Płock 32:25 (16:13)

Wisła: Alilović, Jastrzębski – Krajewski 5, Fazekas 4, Dawydzik 3, Mihić 3, Lucin 3, Perez Arce 2, Daszek 2, Zarabec 2, Piroch 1, Samoila, Mindegia, Terzić.