Reklama

Bankowość mobilna rośnie w siłę. Co można zrobić bez wychodzenia z domu?

Opublikowano:
Autor:

Bankowość mobilna rośnie w siłę. Co można zrobić bez wychodzenia z domu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bankowość internetowa to opcja, która od dobrych kilku lat jest w zasięgu naszej ręki. Szybko rozwijająca się technologia sprawia, że z dnia na dzień otrzymujemy nowe rozwiązania, które wspomagają nasze codzienne czynności. Od 2010 roku widzimy ogromny rozwój bankowości mobilnej. Jeszcze do niedawna jednak wiele osób pochodziło do tej kwestii z rezerwą. W czasie pandemii, kiedy przemieszczanie się oraz kontakt z drugim człowiekiem zostały znacznie ograniczone, wiele osób nie miało innego wyjścia, jak tylko przekonać się i zacząć korzystać z możliwości, jakie daje nam internet.

Bankowość internetowa to opcja, która od dobrych kilku lat jest w zasięgu naszej ręki. Szybko rozwijająca się technologia sprawia, że z dnia na dzień otrzymujemy nowe rozwiązania, które wspomagają nasze codzienne czynności. Od 2010 roku widzimy ogromny rozwój bankowości mobilnej. Jeszcze do niedawna jednak wiele osób pochodziło do tej kwestii z rezerwą. W czasie pandemii, kiedy przemieszczanie się oraz kontakt z drugim człowiekiem zostały znacznie ograniczone, wiele osób nie miało innego wyjścia, jak tylko przekonać się i zacząć korzystać z możliwości, jakie daje nam internet.

Co to jest bankowość mobilna? Poznaj jej korzyści

Bankowość mobilna jest to usługa oferowana przez różne finansowe instytucje, najczęściej banki, umożliwiająca obsługę produktów finansowych za pomocą dostępu do internetu poprzez komputer, tablet czy smartfon. Zalicza się do tego również wykonywanie transakcji oraz operacji za pomocą infolinii oraz sms. Pierwsze usługi bankowe za pośrednictwem telefonu pojawiły się w 1999 roku. W Polsce w 2013 roku z bankowości mobilnej korzystało 1,33 miliona użytkowników, obecnie jest ich około 13,7 miliona.

Główne zalety korzystania z bankowości mobilnej to:

  • szybki i nieograniczony dostęp do narzędzi finansowych;
  • możliwość wykonywania operacji finansowych o każdym czasie i o każdej porze;
  • możliwość wnioskowania o różne produkty finansowe bez wychodzenia z domu;
  • możliwość zastrzeżenia karty;
  • dostęp do pomocy oraz wiedzy konsultantów;
  • dostęp do informacji finansowych;
  • kontrola transakcji.

Gdzie najlepiej wziąć kredyt online?

Nieraz bywa tak w naszym codziennym życiu, że potrzebujemy pieniędzy na jakiś cel i potrzebujemy ich jak najszybciej. Awaria samochodu, zepsuta pralka lub dogodna okazja na zakup czegoś, o czym od dawna myśleliśmy. Warto wtedy skorzystać z kredytu gotówkowego. Dogodną opcją jest wzięcie kredytu gotówkowego przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu np. w Santander Consumer Banku – banku od kredytów.

Dobrym rozwiązaniem w razie nieprzewidzianych wydatków jest również karta kredytowa. Wydaną, dowolną kwotę z karty możemy bowiem rozłożyć samodzielnie na raty za pośrednictwem internetu. Jak zostać właścicielem takiej karty? Na stronie Santander Consumer Banku bez problemu w kilku prostych krokach zamówimy wybraną kartę z atrakcyjnym oprocentowaniem. Po zakończeniu wnioskowania online, w ramach którego odbędzie się ocena naszej zdolności kredytowej, otrzymamy ją bezpośrednio do naszych drzwi

Jak wziąć kredyt przez internet?

Kredyt online bez wychodzenia z domu? W Santander Consumer Banku to proste! Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej banku albo skorzystać z wygodnej strony, gdzie cały proces będzie się odbywać w 100% online. W jasny i przejrzysty sposób zostaniemy przeprowadzeni przez wszystkie formalności. Jeśli w trakcie wypełniania wniosku będziemy mieć jakiekolwiek wątpliwości, do naszej dyspozycji mamy konsultantów, z którymi możemy skontaktować się za pomocą infolinii.

Nawet jeśli obawiamy się nowych technologii, to warto nauczyć się korzystać z bankowości mobilnej czy internetowej, bowiem to ogromna wygoda dla nas, a także oszczędność czasu, który przecież jest najcenniejszy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE