Reklama

Baletnica w masce przeciwgazowej na budynku Solidarności

Opublikowano:
Autor:

Baletnica w masce przeciwgazowej na budynku Solidarności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Dopóki trujesz, ja maluję" i baletnica w masce przeciwgazowej - takie malunki pojawiły się niedawno przy Jachowicza. Dziś płocczanie zamierzają przejść w marszu protestacyjnym, skarżąc się na uciążliwe sąsiedztwo dymiących kominów.

„Dopóki trujesz, ja maluję” i baletnica w masce przeciwgazowej - takie malunki pojawiły się niedawno przy Jachowicza. Dziś płocczanie zamierzają przejść w marszu protestacyjnym, skarżąc się na uciążliwe sąsiedztwo dymiących kominów.

O ile można powiedzieć, że kolorowa baletnica w masce przeciwgazowej ozdobiła szaroburą ścianę, o tyle wypisane czarnym sprejem napisy na elewacji bloku, raczej nie przydały mu uroku i przez właścicieli zapewne zostały uznane za zwykły akt wandalizmu. Świadczą jednak wyraźnie, że płocczanie mają potrzebę wyrażanie swej niezgody. Znakiem rozpoznawczym stała się maska przeciwgazowa.

[ZT]13422[/ZT]

Dziś o 16.00 zaplanowano protest przeciwko „niewystarczającej polityce zdrowotnej PKN Orlen dla mieszkańców Płocka”. Aby pokazać koncernowi swoje niezadowolenie, płocczanie zamierzają przemaszerować od Starego Rynku przez Bielską, Tysiąclecia, Łukasiewicza na pl. Celebry Papieskiej. Marsz zaplanowano w godzinach 16.00-18.30. Niestety, pogoda nie rozpieszcza - od rana leje jak z cebra, więc jest szansa, że będzie to kolejny protest... parasolek.

[POGODA]1477381534924[/POGODA]

[ZT]13596[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE