Reklama

Balcerowicz w Płocku przeciw zniewoleniu

Opublikowano:
Autor:

Balcerowicz w Płocku przeciw zniewoleniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek 11 kwietnia gościem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku będzie profesor Leszek Balcerowicz. Wygłosi on wykład „Odkrywając wolność".

W czwartek 11 kwietnia gościem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku będzie profesor Leszek Balcerowicz. Wygłosi on wykład „Odkrywając wolność".

Były minister finansów i wicepremier w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, Jana Krzysztofa Bieleckiego i Jerzego Buzka, obecny prezes Narodowego Banku Polskiego, przyjedzie do naszego miasta na zaproszenie Forum Obywatelskiego Rozwoju i PWSZ w Płocku. W auli Instytutu Nauk Ekonomicznych i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Trzepowie wygłosi wykład „Odkrywając wolność”. Spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem rozpocznie się o 10. Po wykładzie będzie można kupić książkę „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów” i otrzymać dedykację Leszka Balcerowicza, będącego autorem wyboru 50 dzieł klasyków myśli wolnościowej od od Adama Smitha przez Miltona Friedmana aż po Leszka Kołakowskiego.
Wykład na płockim PWSZ to część kampanii Forum Obywatelskiego Rozwoju, której podstawowym założeniem jest dotarcie do jak najszerszej grupy ludzi i ponowne wprowadzenie do publicznego dyskursu w Polsce pojęcia „wolności”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE