Reklama

Awantura w busie. Podróż zakończona noclegiem w policyjnym areszcie

Opublikowano:
Autor:

Awantura w busie. Podróż zakończona noclegiem w policyjnym areszcie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 32-letnia kobieta i jej partner, 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego zakończyli podróż busem w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia. W czwartek rano, jak twierdzą policjanci z Gostynina, oboje wyrazili skruchę za zaistniałą sytuację i zostali ukarani mandatami za popełnione wykroczenia. A tych jest całkiem sporo... Oboje spożywali alkohol w busie, później wszczęli awanturę z kierowcą i zakłócili spokój innym pasażerom.

32-letnia kobieta i jej partner, 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego zakończyli podróż busem w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia. W czwartek rano, jak twierdzą policjanci z Gostynina, oboje wyrazili skruchę za zaistniałą sytuację i zostali ukarani mandatami za popełnione wykroczenia. A tych jest całkiem sporo... Oboje spożywali alkohol w busie, wszczęli awanturę z kierowcą i zakłócili spokój innym pasażerom.

W środę, 15 stycznia dyżurny gostynińskiej komendy odebrał zgłoszenie od kierowcy pasażerskiego busa, że na trasie Gostynin-Gąbin dwoje pasażerów wszczyna z nim awantury. Na miejsce pojechali policjanci z Sannik.

- Okazało się, że 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego i jego 32-letnia partnerka są nietrzeźwi. Oboje podczas jazdy busem spożywali w nim alkohol, używali słów nieprzyzwoitych, a kobieta dodatkowo zapaliła papierosa w pojeździe. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a jego partnerka ponad 3 promile - opisuje podkom. Dorota Słomkowska.

Oboje zakończyli swoją podróż noclegiem w policyjnym areszcie i otrzymanymi mandatami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE