Reklama

Reklama

Autystycznie Pozytywni, czyli Płocki Dzień Świadomości Autyzmu

Opublikowano:
Autor:

Autystycznie Pozytywni, czyli Płocki Dzień Świadomości Autyzmu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niebawem po raz kolejny płocczanie będą mieli okazję zapoznać się z tematem Autyzmu. “Światowe Dni Świadomości Autyzmu” obchodzone są na całym świecie w kwietniu. 

Reklama

Sala Zabaw Fikołki razem z MC PROGRAM Centrum Diagnozy i Terapii Dzieci oraz MC PROGRAM Terapeutcznym Punktem Przedszkolnym Małgorzaty Jutrzenki przy współpracy z Galerią Mazovia 1 kwietnia w godzinach 10.00 - 14.00 zapraszają serdecznie wszystkie zainteresowane osoby do Sali Zabaw Fikołki w Galerii Mazovia. 

Na miejscu dla zainteresowanych osób będzie można skorzystać z szeregu atrakcji zorganizowanych przez Salę Zabaw Fikołki oraz MC PROGRAM Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu, a w tym między innymi proponujemy:

  • warsztaty sensoplastyczne,
  • zabawy ruchowe,
  • laserowe szaleństwo oraz
  • kącik małego artysty. 
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzieci z orzeczeniem spektrum autyzmu  korzystają tego dnia z oferty Sali Zabaw Fikołki bezpłatnie, natomiast rodzeństwo 50% taniej. Zaproszenia na bezpłatny udział w wydarzeniu są do odbioru w przedszkolach do których uczęszczają Państwa dzieci. Jeżeli dziecko ze spektrum autyzmu nie dostało zaproszenia zapraszamy po odbiór do Sali Zabaw Fikołki do dnia 28 marca. 

Chcielibyśmy, aby ten wyjątkowy dzień pozwolił poznać się lepiej rodzinom, zachęcić ich do wyjścia z domu, a przede wszystkim pokazać, że autyzm to nie wyrok.

Sala Zabaw Fikołki na ten dzień przygotuje specjalne warunki dla dzieci: przygaszone światło, przyciszona muzyka - tak aby zapewnić komfort dzieciom i ich rodzinom, a terapeuci zapewnią moc atrakcji.

Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE