Reklama

Auto wbiło się w mur cmentarza [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Auto wbiło się w mur cmentarza [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło w piątek ok. 14.50 rejonie skrzyżowania Kobylińskiego i Łukasiewicza. Samochód osobowy zatrzymał się na murze okalającym cmenatarz.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. 14.50 rejonie skrzyżowania Kobylińskiego i Łukasiewicza. Samochód osobowy zatrzymał się na murze okalającym cmenatarz.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca daewoo nubiry, prawdopodobnie z powodu cukrzycy, na którą cierpi, nagle stracił panowanie nad samochodem i zjechał z jezdni.

Samochód przejechał przez pasy, chodnik, trawnik, ściął sygnalizator i zatrzymał się dopiero na murze cmentarza. Siła uderzenia była tak duża, że uszkodzone zostało nie tylko ogrodzenie, ale i jeden z nagrobków po stronie nekropolii.

Na szczęście wygląda na to, że zdarzenie, choć wyglądało bardzo groźnie, nie skończyło się poważnymi obrażeniami kierowcy ani innych osób. - To cud, że akurat na drodze czy chodniku nie było innych  osób  - wskazują świadkowie.

- Jedyną osobą, która została ranna, był kierowca nubiry, ale z tego, co wiemy, obrażenia nie zagrażają jego życiu - mówi Krzysztof Piasek. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizja.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE