Reklama

Auta z duszą znowu przyjadą do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Auta z duszą znowu przyjadą do Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Będą piękne samochody, muzyka w stylu lat sześćdziesiątych, przejazd do Stada Ogierów w Łącku i niespodzianki, których organizatorzy nie zamierzają na razie ujawniać. Uczestników i obserwatorów jubileuszowego, dziesiątego zlotu „Mercedesem po Wiśle” czeka wiele emocji.

Będą piękne samochody, muzyka w stylu lat sześćdziesiątych, przejazd do Stada Ogierów w Łącku i niespodzianki, których organizatorzy nie zamierzają na razie ujawniać. Uczestników i obserwatorów jubileuszowego, dziesiątego zlotu „Mercedesem po Wiśle” czeka wiele emocji.

Wszystko rozpocznie się w sobotę 29 czerwca w godzinach południowych. Od 11 do 14 przed Ratuszem na Starym Rynku czynna będzie zlotowa recepcja. To chwila na napicie się kawy i ewentualne drobne naprawy pojazdów. W tym samym czasie będzie można przywitać starych znajomych i poznać nowych zlotowiczów.

O 14 planowane jest uroczyste otwarcie zlotu z udziałem zaproszonych osobistości. A później przed Ratuszem nastąpi statyczna prezentacja pojazdów „Piękniejsza twarz Mercedesa”. Spóźnialscy będą mieli ostatnią okazję, aby się zarejestrować. Organizatorzy przewidują również prezentacji najnowszych modeli Mercedesa, restaurację klasycznego pojazdu tej marki oraz coodrive dla uczestników i gości. Na Starym Rynku ustawione zostaną stoiska, na których będzie można zapoznać się z materiałami dotyczącymi pozostałych imprez motoryzacyjnych, które odbywać się mają w Płocku lub są w inny sposób związane z naszym miastem (m. in. Nightpower, Orlen Team).

O 19.30 rozpocznie się Wieczorowa Gala Rocznicowa połączona z kolacją, rozdaniem nagród i losowaniem nagrody specjalnej. Planowana jest również wystawa klasycznych modeli Mercedesów. W planach na wieczór jest również kilka innych atrakcji, których organizatorzy na razie nie zamierzają ujawniać.

W niedzielę 30 czerwca o 11 z parkingu przy Domu Technika kolumna uczestniczących w zlocie pojazdów ruszy do Łącka. Trasa przejazdu będzie wiodła ulicami Kazimierza Wielkiego, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialna, 1 Maja, Warszawską, Mostową, Kilińskiego, a następnie przez stary most, Radziwie, Góry i Grabinę. W samo południe zlotowicze zostaną powitani przez gospodarzy terenu i zaproszeni do zwiedzania Stada Ogierów. Po lunchu w formie szwedzkiego stołu odbędą się sesja filmowo-zdjęciowa i loteria „Ślepy los”.

O 14.30 wszystkie pojazdy ruszą w drogę powrotną do Płocka. Przejadą przez Grabinę, Góry, Radziwie, stary most, Mostową, Plac Narutowicza, Grodzką i Małachowskiego, aby około 15.15 zameldować się na Starym Rynku.

Około 15.30 rozpocznie się koncert przed Ratuszem „Jej Big-Bit i nasze Mercedesy”, w którym zaśpiewa Ania Rusowicz ze swoim zespołem. Po koncercie nastąpi oficjalne zakończenie zlotu.
Portal Płock objął tegoroczną edycję „Mercedesem po Wiśle” swoim patronatem medialnym. Funkcję komandora Zlotu pełnił będzie tradycyjnie Maciej Kulas, który za wielkie zaangażowanie w przygotowania do tej wspaniałej imprezy, cieszącej się popularnością i uznaniem zarówno uczestników jak i obserwatorów, został nominowany do tytułu Płocczanina Roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE