Reklama

Antyterroryści w powiecie płockim. Poszukiwany ukrywał się przez cztery lata [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Antyterroryści w powiecie płockim. Poszukiwany ukrywał się przez cztery lata [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Broń, narkotyki, sfałszowane polskie i słowackie dokumenty znaleźli policjanci w domu, w którym którym ukrywał się poszukiwany listem gończym 46-latek. Mężczyzna trafił do więzienia przynajmniej na 23 lata.

Broń, narkotyki, sfałszowane polskie i słowackie dokumenty znaleźli policjanci w domu, w którym którym ukrywał się poszukiwany listem gończym 46-latek. Mężczyzna trafił do więzienia przynajmniej na 23 lata. 

Za 46-latkiem wystawiono list gończy. Od czterech lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna nie wrócił do zakładu karnego po przepustce. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji namierzyli go w jednym z domów na terenie powiatu płockiego. 

- Skazany był łączne na 23 lata pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz produkcję środków odurzających. Według wiedzy realizujących sprawę kryminalnych, mężczyzna mógł próbować ucieczki oraz posiadać broń palną, dlatego do działań został zaangażowany Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji - czytamy w komunikacje stołecznej policji.

W domu, w którym ukrywał się mężczyzna, znaleziono m.in. dwa komplety sfałszowanych polskich i słowackich dokumentów, broń maszynową "Scorpion" z amunicją i narkotyki. 

46-latek usłyszał kolejne zarzuty: nielegalnego posiadania broni i amunicji, posiadania i posługiwania się podrobionymi dokumentami oraz posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Za te przestępstwa grozi mu kolejnych 10 lat więzienia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE