Reklama

Aleja Roguckiego w konkursie. Przyda się wsparcie w głosowaniu

Opublikowano:
Autor:

Aleja Roguckiego w konkursie. Przyda się wsparcie w głosowaniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy statuetka i tytuł "Modernizacja roku" przypadnie akurat przebudowanej płockiej alei Roguckiego? Wszystko zależy od determinacji płocczan i osób sympatyzujących z naszym miastem, którym ta nowa aranżacja tego miejsca się spodoba. Głosowanie odbywa się w internecie.

Czy statuetka i tytuł "Modernizacja roku" przypadnie akurat przebudowanej płockiej alei Roguckiego? Wszystko zależy od determinacji płocczan i osób sympatyzujących z naszym miastem, którym ta nowa aranżacja tego miejsca się spodoba. Głosowanie odbywa się w internecie.

Ogólnopolski konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI w. " stworzono z zamiarem nagrodzenia najciekawszych dokonań polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów,  czy renowacji. W konkursie nagradza się inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację, jako wspólne dzieło wszystkich trzech podmiotów.

Z każdym rokiem zgłoszeń w tym konkursie przybywało... 

- Konsekwentnie namawialiśmy, że warto się chwalić sukcesami i to nie tylko tymi dużymi, na dużych obiektach, ale też modernizacjami mniejszymi, ale za to bardzo cennymi i ważnymi dla lokalnych społeczności.

W XXIII edycji konkursu finalistów wybierze jury. Uruchomiono także dodatkowe głosowanie na najpopularniejszą inwestycję. Wystarczy wejść na stronę internetową, wybrać interesująca kategorię, wyszukując według województwa i kliknąć na obiekt. 

Na podstronie podajemy imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczamy "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji klikamy "Zagłosuj", na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować. Uwaga! Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach na obiekt w danej kategorii. Warto pamiętać o możliwości oddania 1 głosu każdego dnia i podaniu swojego e-maila. Podając go przy każdym głosowaniu zwiększamy swoje szanse na wygraną cennych nagród przewidzianych dla głosujących.

Pierwszy etap głosowania zakończy się 21 maja 2019 r. o godz. 23.59, następnie głosowanie finałowe potrwa do 9 sierpnia 2019 r. Obiekt, który uzyska 100 000 głosów do 21.05.2019 r. godz. 12:00 otrzyma Tytuł Finalisty Konkursu i będzie mógł ubiegać się o najwyższe laury w konkursie.

Konkurencja jest spora, to aż 180 obiektów z całej Polski. Tu można głosować na przebudowę alei Antoniego Roguckiego i zagospodarowanie terenów przyległych do alei w Płocku w konkursie Modernizacja Roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE