Reklama

Album kolęd dla rodzinnych domów dziecka

Opublikowano:
Autor:

Album kolęd dla rodzinnych domów dziecka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz pomóc w rozwijaniu talentów dzieci z rodzinnych domów dziecka? Nic prostszego. Wystarczy kupić płytę „Dar serca – kolędy z gwiazdami'.

Chcesz pomóc w rozwijaniu talentów dzieci z rodzinnych domów dziecka? Nic prostszego. Wystarczy kupić płytę „Dar serca – kolędy z gwiazdami'.

Staszek Soyka, Ewa Farna, Honorata Honey Skarbek, Blue Cafe, Jacek Stachursky, Halinka Mlynkowa, Paulla, Rafał Brzozowski, a także Tomasz Karolak i Bartek Miecznikowski nagrali płytę z niezwykłymi duetami. Każdemu z artystów towarzyszą utalentowani wokalnie wychowankowie rodzinnych domów dziecka. Na krążku znalazło się jedenaście cudownie wykonanych kolęd, a w tym tak popularne jak: „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki”, „Bóg się rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Gdy Śliczna Panna” czy „Przybieżeli do Betlejem”.

Całkowity dochód ze sprzedaży albumu będzie przekazany na rozwój utalentowanych podopiecznych z rodzinnych domów dziecka korzystających z programów stypendialnych prowadzonych przez Fundację Orlen Dar Serca.

Wydanie płyty było możliwe dzięki współpracy Fundacji Orlen Dar Serca z wytwórnia Magic Records. Zorganizowała ona konkurs, w którym uczestniczyli wychowankowie rodzinnych domów dziecka. Nagrodą główną w konkursie był udział w sesji nagraniowej z gwiazdami polskiej piosenki.

– Organizując konkurs „Zaśpiewaj kolędę z gwiazdą”, wierzyliśmy, że zachęci on wszystkie dzieciaki z rodzinnych domów dziecka do zaprezentowania wokalnych talentów – powiedział Leszek Kurnicki dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen. – Jesteśmy przekonani, że udział w nagraniu płyty to niepowtarzalna szansa do zaprezentowania swoich zdolności artystycznych u boku wspaniałych i doświadczonych artystów

Album można kupić na wybranych stacjach paliw Orlen. Aby wesprzeć szczytny cel, a jednocześnie stać się posiadaczem płyty, wystarczy kupić ulubioną kawę na stacji. Płyta jest także w sprzedaży w salonach stacjonarnych popularnych sieci sklepów oraz wybranych sklepach internetowych.

Fundacja Orlen – Dar Serca wspiera około 300 rodzinnych domów dziecka oraz Ośrodków Opiekuńczo-Wychowawczych Typu Rodzinnego działających na terenie całego kraju, w których żyje ponad 2200 dzieci i młodzieży.

Fundacja finansuje leczenie i rehabilitację wychowanków, organizuje zimowe i letnie wczasy dla całych rodzin. Najbardziej utalentowane dzieci otrzymują stypendia edukacyjne. Fundacja organizuje także konkursy plastyczne i muzyczne. Osiągnięcia i zainteresowania podopiecznych Fundacji można śledzić na FB, na profilu „Debeściaki”.

Fundacja podnosi kwalifikacje prowadzących rodzinne domy dziecka i Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze Typu Rodzinnego, organizując warsztaty i spotkania z praktykami i terapeutami opieki rodzinnej. Wydaje także poradniki z zakresu wychowania, pedagogiki i prawa. Prowadzi portal „Strefa RDD”, który służy opiekunom jako platforma komunikacji i baza przydatnej wiedzy.
Do akcji pomocy dzieciom z rodzinnych domów dziecka może włączyć się każdy klient stacji paliw Orlen, przekazując określoną liczbę punktów w programie Vitay.

Fot Archiwum Fundacji Orlen – Dar Serca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE