Reklama

Alarmy bombowe w Płocku i powiecie. Ewakuacja w kilku szkołach i przedszkolach

Opublikowano:
Autor:

Alarmy bombowe w Płocku i powiecie. Ewakuacja w kilku szkołach i przedszkolach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne alarmy bombowe na terenie Płocka i powiatu płockiego. Przeprowadzono ewakuację w jednostkach oświatowych. Zgodnie z przesłaną informacją, w kilku szkołach i przedszkolach podłożono broń biologiczną.

Kolejne alarmy bombowe na terenie Płocka i powiatu płockiego. Przeprowadzono ewakuację w jednostkach oświatowych. Zgodnie z przesłaną informacją, w kilku szkołach i przedszkolach podłożono broń biologiczną.

Taka wiadomość została wysłana m.in. do Miejskiego Przedszkola nr 6. Wyprowadzono personel i dzieci. Takich placówek było jednak o wiele więcej. 

- Informację o możliwym ładunku wybuchowym przesłano mailem, koło południa - mówiła w rozmowie z nami Marta Lewandowska, oficer prasowy płockiej policji. - Wysłano funkcjonariuszy, którzy konsekwentnie sprawdzają każdy budynek - dodaje.

Jak podaje płocka policja, podobne zgłoszenia wpływają do szkół nie tylko na terenie Płocka, ale i całej Polski, co ewidentnie wskazuje na to, że mamy do czynienia z nieodpowiedzialnym żartem. Pomimo tego, służby sprawdzają każde takie zgłoszenie. 

Przypomnijmy, że to już kolejny alarm bombowy w ciągu ostatnich 24 godzin. Ewakuację przeprowadzono we wtorek, 29 września - również w kilku placówkach. Dzieci wyprowadzono m.in. z przedszkola przy ul. Miodowej.

[ZT]26534[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE